Nuotraukos autorius: Asmeninio archyvo nuotr.

Sukrečianti alytiškio išpažintis: „Norėjau atiduoti geriausią draugą, bet jis mane išgelbėjo“

Penktadienio vakarą, būtent tuo metu, kai koronaviruso gniaužtuose surakintas pasaulis su viltimi stebėjo tiesioginę popiežiaus palaiminimo transliaciją iš Vatikano, Lietuvos gyvūnų dovanojimo grupėse šimtai žmonių susitelkė, kas kaip sugeba atsiliepdami į jauno alytiškio nevilties šauksmą. Viskas prasidėjo nuo skelbimo apie dovanojamą šunį. Šeimininkas, įkėlęs balto, išpuoselėto haskio ir samojedo mišrūno nuotraukas, tiesiai šviesiai rėžė, kad dovanoja savo draugą, kuris nusipelno geresnio šeimininko. Kaip tokiose grupėse įprasta, vaikinas sulaukė žiaurios kritikos strėlių ir priekaištų, kaip drįsta išduoti savo augintinį. Tačiau atidesni gyvūnų mylėtojai vaikino profilyje netruko atrasti vaizdo įrašų ir nuotraukų su savižudybę vaizduojančiais siužetais. „Tik nepaimkite iš jo šuns“, „Argi nematote, jis nori prieš save pakelti ranką, tik prieš tai stengiasi pasirūpinti augintiniu“, „Jam reikia pagalbos“, – puolė rašyti žmonės. Penktadienio vakarą buvo informuota policija, su savižudybių problema dirbantys psichologai, kažkas netgi parašė Alytaus, kur gyvena šuns dovanotojas, merui. Daugybė žmonių rašė vaikinui palaikančias žinutes, komentavo jo nuotraukas, ragindami nepasiduoti ir ieškoti išeities. Vėlų vakarą visiems palengvėjo, kai šuns šeimininkas atsiliepė ir parašė, kad persigalvojo ir augintinio nebeatiduos.

Ypatingas šuns ir šeimininko ryšys

„Galiu tikrai pasakyti, Boltas mane... kaip ir išgelbėjo“, – po savaitgalio portalui lrytas.lt prisipažino šuns šeimininkas, 29 m. alytiškis Sigitas Nikolajenko. Jis neigė tą penktadienio vakarą norėjęs pakelti prieš save ranką, bet pripažino, kad būdavo liūdnų dienų, kai tokios mintys aplankydavo. „Turiu finansinių problemų. Mokesčių neturėjau už ką susimokėti. Skolos už nuomą nemažos susidarė už kelis mėnesius. Supratau, kad jeigu turėsiu eiti į gatvę, su savim šuns tikrai neimsiu. Jeigu man pačiam bus sunku, kodėl turiu apsunkinti ir šuniui gyvenimą. Todėl ir įkėliau skelbimą, kad kas nors jį priglaustų“, – sakė vaikinas, skaudančia širdimi norėjęs atsisakyti savo augintinio. Boltą Sigitas nusipirko prieš pusantrų metų, užsiaugino nuo mažo šuniuko ir tvirtino jaučiantis su juo ypatingą ryšį. Energingą šunį bent tris-keturis kartus per dieną veda pasivaikščioti, leidžia palakstyti. Vaikino paskyroje – daug vaizdo įrašų iš pasivaikščiojimų po miškus. „Jis – mano geriausias draugas. Su draugėmis susipažįsti – išsiskiri. Taip išėjo, kad neseniai išsiskyriau su mergina, su kuria pradraugavom metus laiko. Taip buvo liūdna, o jis prieina, veidą palaižo... Tarp mūsų yra toks ryšys, kaip draugų“, – sakė Sigitas.

Paauglystėje neteko tėvų

Sigitas augo Pasvalyje su tėvais iki 14 metų. Tiesa, buvo laikotarpis, kai tėvas ukrainietis negyveno Lietuvoje. Tėvų santykiai ne visą laiką buvo sklandūs. Bet viskas apsivertė, kai Sigito mamai buvo diagnozuotas gimdos vėžys – ketvirtoji stadija, medikai padėti nebegalėjo. Netrukus moteris mirė. Praėjus metams mirė ir tėvas – nuo insulto. Tada Sigitas pateko į vaikų namus, juose gyveno iki pilnametystės, o po to beliko eiti į visas keturias puses. „Bandžiau savarankiškai gyventi, radau darbą, išsinuomojau butą. Bet atsirado netinkami draugai, ir „prisidirbau“. Būdamas vos 18 metų už vagystę patekau į įkalinimo įstaigą, išėjau būdamas 22 metų“, – jaunystės klystkelių neslėpė Sigitas.

Prislėgė skolos

Išėjęs iš įkalinimo įstaigos vaikinas stengėsi susitvarkyti gyvenimą, verstis įvairiais darbais, buvo net išvykęs padirbėti į užsienį. Bet patirties ir tėvų auklėjimo stoka padarė savo – Sigitas prisiėmė kreditų, kurių nesugebėjo grąžinti, skolos kaupėsi. „Dabar turiu apie 3 tūkst. eurų skolų, – apie jį slegiančią naštą prisipažino vaikinas. – Per 10 metų jau išmokau su pinigais elgtis, bet už jaunystės klaidas tenka kažkada mokėti“. Pastaruoju metu jis dirbo pagal individualią veiklą. „Dažau fasadus, taip pat dirbu su valymais, plaunu langus, darau cheminį valymą. Bet dabar karantinas, darbų nėra“, – pasakojo.

Piešia įdomia technika

Sigitas prieš porą metų sugalvojo papildomą uždarbio būdą – piešti Lietuvoje, kaip pats sako, nauja technika. Paties filmuotame įraše matyti, kad piešiama ne tik teptukais, bet ir pirštais, ir purškiamų dažų flakonėliu. „Lietuvoje niekas nepiešia tokia technika. Internete pasižiūrėjau, kaip tai daroma, ir nusprendžiau pamėginti. Pirmas piešinukas išėjo „ne kažką“, bet po dešimto, po penkiolikto jau, žiūriu, visai neblogai gaunasi“, – sakė vaikinas. Sukūręs feisbuko puslapį https://www.facebook.com/BooltArtArena/ jis pradėjo kelti savo darbus ir ieškoti klientų. Bet neišgalėdamas nusipirkti mokamų reklamų labai daug sekėjų ir pirkėjų nesurado. Įrėmintas A4 dydžio Sigito piešinys, tapytas akrilu arba aliejiniais dažais, kainuoja nuo 20 eurų. „Iki dabar užsakymų sulaukdavau labai mažai. Būdavo, kad parduodavau vieną darbą per savaitę, kitąkart – vieną per mėnesį, bet yra buvę, kad 2-3 mėnesius nieko nenupirkdavo. Buvau daug piešinių prisipiešęs, apie 150, bet nemažai išdovanojau“, – pasakojo vaikinas.

Dėkoja neabejingiems žmonėms

Pastarosiomis dienomis, po bandymo padovanoti Boltą dramos, atsirado daugiau jo darbais susidomėjusių žmonių. Pasibaigus karantinui Sigitas žada toliau dirbti su valymais ir dažymais – jau dabar turi keletą pasiūlymų vasarai. Tačiau iki to laiko reikia išgyventi. Bent jau dėl Bolto Sigitui kol kas ramu – jis be galo dėkingas geros valios žmonėms, kurie neliko abejingi ir atvežė maisto jo šuniui – ir sauso, ir šlapio, ir „skaniukų“.

Taip pat jis dėkoja tuos, kurie parėmė pinigais, pervesdami nors ir po kelis eurus – kiekvienas euras svarbus, siekiant bet kiek sumažinti skolų prarają. Vaikinas taip pat sulaukė psichologo iš Alytaus pasiūlymo padėti – tikina, kad būtinai kreipsis, jeigu vėl pasijus blogai. Šiuo metu Sigitas labai laukia darbų užsakymų, užsivedęs sąsiuvinį žymisi kiekvieną klientą – užteks darbo maždaug mėnesiui į priekį, bet toliau – nežinomybė. Sigito darbus galite pamatyti ir užsakyti čia: https://www.facebook.com/BooltArtArena/ Taip pat per šį puslapį galite rašyti Sigitui, jeigu turite galimybę kokiais nors būdais padėti jo situacijoje.

Jurgita Noreikienė

lrytas.lt informacija

 

Komentarai

 • Loreta Dough
  prieš 51 minučių
  Kokią problemą jūs išgyvenate gyvenime ir jums reikia greito sprendimo, aš jums pasiūlysiu susisiekti su dr. Ajayi. Jis yra savo dievų palaimintas rašytojas, kad padėtų žmonėms susidurti su įvairiomis gyvenimo problemomis. Aš tai dalinuosi kaip savo naudos gavėjas. didžiulė galia, nes jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą, kai jis paliko mane ir vaikus, kad būtų su kita moterimi, kuri jį pakerėjo, kad liktų su ja, aš tikrai džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo namo, kaip ir gyvens meilėje ir ramybėje . Kreipkitės į puikų rašybos žinovą šiandien ir daugiau nebeverksite, nes jis turi rasti jūsų problemos sprendimą. kontaktai „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com
 • Megan Hules
  prieš 43 minučių
  Sveiki, vaikinai, kaip aš greitai gavau mano buvusį vyrą, dr. Ilekhojie meilės rašybos rašyba tikrai suveikė!
  Mano vyras prieš tris mėnesius paliko mane pas kitą moterį ir nuo to laiko mano gyvenimas buvo kupinas skausmo ir širdies plakimo, nes jis buvo mano pirmoji meilė, su kuria praleidau visą gyvenimą. Mano draugas man pasakė, kad jis pamatė keletą burtininkų, vadinamų dr. Ilekhojie, liudijimų, kad jis gali per kelias dienas sugrąžinti meilužį. Aš jį nusijuokiu ir pasakiau, kad manęs nedomina, bet dėl ​​meilės, kurią mano draugė man pačiai surašė, ji pasikonsultavusi su dr. Ilekhojie mano vardu, o mano didžiausia staigmena po 11 valandos, mano vyras pirmą kartą man paskambino po trijų mėnesių, kad manęs trūksta ir kad jam labai gaila dėl visų dalykų, kuriuos jis privertė mane išgyventi. Jis grįžo pas mane ir dabar mes kartu esame laimingi. Aš vis dar negaliu tuo patikėti, nes labai neįtikėtina. Ačiū dr. Ilekhojie, kad sugrąžinote mano meilužį, taip pat ir mano mielam draugui, kuris užtarė mano vardu, bet kuriam, kuriam gali prireikti šios puikios dr. Ilekhojie pagalbos, el. Pašto adresas: (gethelp05@gmail.com) ir „WhatsApp +“. 2348147400259
 • Angelica Modric
  prieš 59 minučių
  Întrucât fețele noastre sunt diferite, așa că problemele noastre sunt nu știu ce dificultate întâmpinați în viață, dar vreau să știți că astăzi, dacă vreți să vă scoateți din calvarul vostru, sunt o soluție pentru dvs. Vreau să prezint publicului un bărbat pe nume Dr. Ajayi, el este un caster puternic de vrăji și m-a ajutat să-mi salvez căsnicia acum un an, deoarece soțul meu a plecat de acasă spunând că nu mai este interesat de unirea noastră, poate fi ca un șoc la mine pentru că nu-mi amintesc certurile, ulterior am aflat că a fost cu o altă doamnă, îl rog să se întoarcă acasă să fie cu mine și cu copiii, dar nu mai acționa singur, mai târziu aflu că el a fost posedată cu un farmec de doamna cu care este. L-am contactat pe dr. Ajayi, iar farmecul s-a desfăcut după 3 zile de vrajă și soțul meu s-a întors acasă. Dr. Ajayi este capabil să efectueze orice fel de vrajă, dar serviciul său nu este gratuit. Contactează-l pe Viber / WhatsApp: +2347084887094 sau e-mail: drajayi1990@gmail.com
 • Edward
  prieš 10 minučių
  Sveiki, prašau padėk man pasidalyti šia gyvenimo istorija, aš esu Edwardas Leonardo Po daugelio metų palaikydamas ryšį su panele, vadinama Candy, ji išsiskyrė su manimi. Aš padariau viską, kas įmanoma, kad ją sugrąžinčiau, bet viskas buvo veltui, norėjau, kad ji sugrįžtų Dėl meilės, kurią aš jai padariau, elgiausi su viskuo, žadėjau pažadus, tačiau ji atsisakė, paaiškinau savo problemą savo draugui ir jis pasiūlė man geriau susisiekti su rašytoju dr. Otumba, kuris galėtų padėti man ištarti burtą. norėčiau ją sugrąžinti, bet aš esu tas tipas, kuris niekada netikėjo rašyba, neturėjau kito pasirinkimo, nei išbandyti, susisiekiau su rašybos žinovu ir jis liepė man viską išspręsti, ir man bus gerai prieš tris dienas, kad mano buvęs grįš į manęs prieš tris dienas, jis ištarė rašybą ir antrąją dieną stebėtinai, tai buvo apie 19 val. Mano buvęs man paskambino, buvau toks nustebęs, atsiliepiau į skambutį ir viskas, ką ji pasakė, buvo tokia, kad jai labai gaila visko, kas atsitiko, kad ji norėjau, kad grįžčiau prie jos, kad ji mane taip myli, aš buvau tokia hapti py ir nuvykau pas ją, todėl mes vėl pradėjome kartu laimingai gyventi. Nuo to laiko aš pažadėjau, kad kas nors, ką aš žinau, turintis santykių problemų, aš jam padėčiau, nurodydamas jį vienintelį tikrąjį ir galingąjį. rašytojas dr. Otumba, kuris padėjo man išspręsti savo problemą, susisiekite su juo šiuo el. pašto adresu (Dr.otumbaspiritual@gmail.com) arba „Whatsapp“ +14243266872, galite jam išsiųsti el. laišką, jei jums reikia jo pagalbos jūsų santykiuose bet kokiu kitu dvasiniu atveju.
 • Muna Vassel
  prieš 55 minučių
  KAIP AŠ MANO EX HUSBAND GRĮŽTI SU DR Ilekhojie ....... Mano vardas Muna Vassel, iš Kanados, noriu greitai pasakyti pasauliui, kad egzistuoja tikras ir efektyvus internetinis rašybos ratukas, galingas ir tikras, jo vardas yra dr. Ilekhojie, jis man neseniai padėjo atkurti mano santykius su mano vyru, kuris mane paliko. Kai aš susisiekiau su gydytoju Ilekhojie, jis ištarė man meilės burtą, o mano vyras, kuris teigė neturįs ką veikti vėl su manimi paskambino ir pradėjo maldauti, kad grįžčiau. dabar jis vėl su tokia meile ir rūpesčiu. Šiandien man malonu pranešti jums visiems, kad šis rašybos žinovas turi galią atkurti nutrūkusius santykius ir juos sugrąžinti. nes dabar labai džiaugiuosi savo vyru. Visiems, kurie skaito šį straipsnį ir kuriems reikalinga jo pagalba, dr. Ilekhojie taip pat gali pasiūlyti bet kokios rūšies pagalbą, pavyzdžiui, skyrybų bylų, teismo bylų, mirties burtų, dvasinės apsaugos problemų sprendimą. Ačiū! susisiekite el. paštu: (gethelp05@gmail.com) arba skambinkite +2348147400259
 • Muna Vassel
  prieš 1 minučių
  KAIP AŠ MANO EX HUSBAND GRĮŽTI SU DR Ilekhojie ....... Mano vardas Muna Vassel, iš Kanados, noriu greitai pasakyti pasauliui, kad egzistuoja tikras ir efektyvus internetinis rašybos ratukas, galingas ir tikras, jo vardas yra dr. Ilekhojie, jis man neseniai padėjo atkurti mano santykius su mano vyru, kuris mane paliko. Kai aš susisiekiau su gydytoju Ilekhojie, jis ištarė man meilės burtą, o mano vyras, kuris teigė neturįs ką veikti vėl su manimi paskambino ir pradėjo maldauti, kad grįžčiau. dabar jis vėl su tokia meile ir rūpesčiu. Šiandien man malonu pranešti jums visiems, kad šis rašybos žinovas turi galią atkurti nutrūkusius santykius ir juos sugrąžinti. nes dabar labai džiaugiuosi savo vyru. Visiems, kurie skaito šį straipsnį ir kuriems reikalinga jo pagalba, dr. Ilekhojie taip pat gali pasiūlyti bet kokios rūšies pagalbą, pavyzdžiui, skyrybų bylų, teismo bylų, mirties burtų, dvasinės apsaugos problemų sprendimą. Ačiū! susisiekite el. paštu: (gethelp05@gmail.com) arba skambinkite +2348147400259

Parašykite komentarą