Palmiros horoskopas trečiadieniui, kovo 3 d.

Trečiadienis pasyvus – netinka nieko naujo pradėti, kurti ilgalaikių planų, žadėti, įsipareigoti. Tinka imtis nepabaigtų, kažkada nepavykusių darbų – būsite sumanūs, išradingi, rasite naujų galimybių. Diena taps sėkminga racionalizuojant atsibodusius, varginančius, nenašius darbus, gera sprendžiant sudėtingas, painias problemas, reikalaujančias nestandartinio mąstymo.

Taip pat geras laikas imtis namuose remontų, kažką pertvarkyti, išnešti nereikalingus daiktus.

Pasistenkite daugiau laiko pašvęsti šeimai, namams, sutuoktiniui. Būkite atidūs, kad nieko neįžeistumėte. Likite ištikimi savo porai.

Jei jus slegia nesutarimai su artimu asmeniu, tinkamas laikas pasikalbėti tarp 18 val. 30 min. ir 20 val. 10 min.

Patartina užsiimti tuo, ką darė jūsų tėvai, seneliai. Palanku prisiminti praeitį, mirusiuosius, už juos pasimelsti.

Gerai ilgiau būti gamtoje, ypač aukštose vietovėse, kalnuose.

Iš antradienio į trečiadienį sapnai buvo svarbūs tik tuomet, jei oras buvo lietingas. Jų reikšmės įprastinės, pildysis greitai.

Blogas ženklas: nuskriausti šunį, įžeisti sutuoktinį, santuokinė neištikimybė, jei dantis nuskiltų, jei sutrūkinėtų namuose koks stiklinis daiktas, jei veidrodis sudužtų ar laikrodis sustotų, jei akmuo iš žiedo išristų.

Geras ženklas: jei prie jūsų prieitų draugiškas svetimas šuo, jei jūsų šuo nuo ryto džiugiai loja, rasti žiedą su akmeniu.

Žvilgsnis į priekį: ketvirtadienis palankus svarbių reikalų tvarkymui, atsakingiems susitarimams; patartina nešioti geltonų, raudonų tonų drabužius, vengtini šviesūs tonai.

Avinas (03 21–04 20). Trečiadienį stenkitės viską įvertinti ramiai, blaiviai. Jei matysite, kad prarandate savitvardą – suskubkite laiku pasitraukti iš „kovos lauko“. Tiks tvarkyti skolų, mokesčių, draudimo reikalus. Būkite dosnūs, užsiimkite labdara.

Jautis (04 21–05 20). Trečiadienį pasistenkite labiau prie kitų prisiderinti. Dažniau įsiklausykite į oponentų nuomonę. Kad ir kaip kas nors nepatiktų, neteiskite, nesmerkite, nesivelkite į ginčus (ypač su sutuoktiniu). Pasistenkite nudžiuginti antrąją pusę.

Dvyniai (05 21–06 21). Trečiadienį nepraraskite savitvardos, mokėkite laukti bei nuosekliai siekti rezultato. Neskubėkite priimti sprendimo, neišsiaiškinę visų aplinkybių pyktis su kolegomis, šefu ar savo pavaldiniais. Svarbius reikalus atidėkite rytdienai.

Vėžys (06 22–07 22). Trečiadienį aplinkybės susiklostys jūsų naudai – galimos geros permainos jūsų veikloje (ypač jei ji kūrybinė). Laimingas atsitiktinumas padės naudingai išsispręsti jums svarbų klausimą. Tik venkite ginčų su savo pora. Gera proga kažką reikšmingo nuveikti namuose kartu su vaikais.

Liūtas (07 23–08 22). Trečiadienį nebus lengva viską suspėti, tad imkitės tik pačių svarbiausių reikalų, kad daugiau laiko galėtumėte skirti šeimai. Tinkamas metas kažką taisyti, remontuoti namuose. Tiesa, venkite nereikalingų ginčų, neprovokuokite skandalų.

Mergelė (08 23–09 22). Trečiadienį pavyks pagreitinti įvykių eigą. Patartina tvarkyti skubius reikalus (ypač susijusius su užsieniečiais, su kelionėmis, su jūsų veiklos plėtimu). Tinka pagalvoti, kaip galima pakoreguoti jūsų požiūrį į artimuos, į pareigas sau, šeimai bei darbui, kad išvengtumėte įtampos su namiškiais bei kolegomis.

Svarstyklės (09 23–10 23). Trečiadienį būkite pakantesni konkurentams, mokėkite pasidžiaugti jų sėkme. Tinkama diena materialinių problemų sprendimui.

Skorpionas (10 24–11 22). Trečiadienį jūsų nuotaika bus smagesnė, jums labiau seksis, ypač, jei pripažinsite partnerių, taip pat sutuoktinio nuomonę. Na, o diplomatiškiems Skorpionams itin seksis – juos rems įtakingi žmonės, kolektyvas, žavėsis visuomenė.

Šaulys (11 23–12 21). Trečiadienį elkitės vadovaudamiesi vidiniais pojūčiais. Sėkmė ateis netikėtai, nelauktai, tačiau ji bus užtarnauta. Svarbus reikalas gali susitvarkyti savaime, be ypatingų pastangų.

Ožiaragis (12 22–01 19). Trečiadienis sėkmingas, laimingas atsitiktinumas padės rasti patį geriausią sprendimą. Apgalvotos avantiūros veikloje atneš norimą rezultatą – nebijokite eksperimentuoti.

Vandenis (01 20–02 18). Trečiadienį parodysite, ko esate verti. Nesibijokite sunkumų ir nesitikėkite nieko lengvai pasiekti. Tiesa, laimėta pergalė bus ilgai naudinga.

Žuvys (02 19–03 20). Trečiadienį imkitės spręsti aktualias problemas. Elkitės energingai, drąsiai, tačiau jūsų pozicija turi būti lanksti. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius darbu užsienyje ar bendradarbiavimu su užsieniečiais. Tinkamas laikas tikrintis sveikatą kitame mieste.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą