Palmiros horoskopas antradieniui, rugpjūčio 16 d.

Antradienis kupinas įkvėpimo, gerų nuojautų, kai randama išeitis net iš pačios sudėtingiausios situacijos, – surasite naują, nepastebėtą išeitį, šaus į galvą nepaprastų sumanymų. Tai sėkmingų naujų idėjų metas, kurias įgyvendinus viskas pasikeičia geresne linkme.

Tiesa, tai kiek dvilypė diena, kai naudinga bendrauti su senais bičiuliais (bet ne užmegzti naujas pažintis), kai verta būti smalsiems, žingeidiems, viskuo domėtis, išklausyti įvairias nuomones, tačiau svarbius sprendimus dera priimti patiems, savarankiškai, – patys sėkmingai rasite puikią išeitį, tenkinančią visus. Diena siejama su pelnu bei kaupimu, ir jums pavyks rasti būdų, kaip užtikrinti savo gerovę ateityje.

Stenkitės labiau kitais pasirūpinti – pamirškite savas problemas, nekalbėkite apie save. Tinka pradėti naujus darbus.

Patartina ugdyti humoro jausmą, palanku linksmintis, pramogauti – nedera liūdėti, užsisklęsti vienatvėje. Diena (ypač vakaras nuo 19 val. 15 min.) sėkminga moterims, o taip pat įsimylėjėliams. Šiandien tinka siūdintis, pradėti megzti, nerti, o taip pat pirkti drabužius, rankines, rinkti vardus, kurti pavadinimus. Gera proga spėti ateitį iš tekstų, mesti burtus. Palanku kirpti plaukus, nagus (tiesa, pas meistrą, kurį seniai pažįstate). Venkite naudotis transportu – stenkitės daugiau vaikščioti pėsčiomis. Iš pirmadienio į antradienį ryškūs sapnai reikšmingi. Gerai, jei regėjote žemę, gyvulius, duoną, sūrį, varškę valgėte, pieną gėrėte – tai turtas, skalsa namuose. Blogai, jei sapnavote žaibą – negeros permainos, neturtas, jei keliavote – kliūtys. Blogas ženklas: indus sudaužyti – neturtas, liga, sutikti žmogų tuščiais kibirais – nesėkmė, dabartinis jūsų noras neišsipildys, kruvinai susižeisti – nužiūrėjimo požymis, jei netikėtai šaltą vandenį atjungtų, ypač jums maudantis – apsaugos praradimas. Geras ženklas: jei netyčia šaltu vandeniu apsipilti ar sulyti – sveikata, kojas sušlapti – kažkas perims atsakomybę už jūsų nuodėmes, jei paukščio plunksna ant galvos užkristų arba paukštis suklyktų virš jūsų galvos – sėkmė, apsaugos įgijimas, sutikti žmogų, nešantį kibirus, sklidinus vandens – norų išsipildymas, šeimyninių santykių pagerėjimas. Žvilgsnis į priekį: trečiadienį palankios spalvos – balta, gelsva, auksinė.

Avinas (03 21–04 20). Antradienį nerimas sklaidosi, gerėja savijauta. Ir vėl kupini naujų sumanymų, kuriuos netrukus galėsite įgyvendinti. Verta priimti gautus dalykinius, romantiškus pasiūlymus. Vakaras tinkamas pakovoti už jums patinkančio asmens dėmesį.

Jautis (04 21–05 20). Antradienis – atsipalaidavimo metas, tad imkitės tik to, kas lengva ir malonu. Nepersistenkite, nereikškite iniciatyvos – savaime viskas spręsis jums pačiu palankiausiu būdu. Taupykite jėgas, daugiau ilsėkitės.

Dvyniai (05 21–06 21). Nors antradienį draugai bus pasiruošę jums padėti, vis dėlto gerai pasvarstykite prieš priimdami kitų pagalbą. Svarbų apsisprendimą irgi priimkite savarankiškai, tiesa, atsižvelgdami į draugų nuomonę, patarimus. Vakaro draugiškos bei romantiškos pažintys laimingos, perspektyvios.

Vėžys (06 22–07 22). Antradienį būsite griežtesni, reiklesni sau bei aplinkiniams, ir tai padės apsispręsti, kas jums dabar reikalingiausia, bei pasirinkti kažką vieną. Na, o apie savo apsisprendimą galite pranešti arba vakare (ne anksčiau 19 val. 13 min.) arba ryt, geriau iki 14 val. 48 min.

Liūtas (07 23–08 22). Antradienis ypatingas ir palankus,– jus remia ir palaiko įtakingi asmenys. Tiesa, prieš priimdami kažkieno pagalbą pagalvokite, ar esate pasiruošę ilgalaikiam bendravimui su tais asmenimis. Gera diena susitikti su žmonėmis iš toli, lankyti draugus, vykti į tolimą kelionę.

Mergelė (08 23–09 22). Antradienį ne itin maloni diena, bet vis tik susiimkite ir neleiskite sau nervintis, erzintis dėl niekų, o apie rimtus dalykus paprasčiausiai negalvokite. Sudėtingesnis laikas bus nuo 14 val. 40 min. iki 16 val. 30 min.

Svarstyklės (09 23–10 23). Antradienis neblogas spręsti dvejones – būsite pakankamai objektyvūs aplinkiniams ir griežti sau. Patartina nusileisti ginčytinu klausimu antrajai pusei.

Skorpionas (10 24–11 22). Antradienis – sėkminga proga sudėlioti visus taškus dalykiniuose reikaluose, taip pat draugiškuose santykiuose. Tik venkite daryti skubotas išvadas.

Šaulys (11 23–12 21). Antradienis gana palankus, tinkamas tvarkyti reikalus, kuriuose nereikia daug bendrauti, įsipareigoti. Puiki diena kūrybiniam darbui. Vakaras geras meilės pasimatymui.

Ožiaragis (12 22–01 19). Antradienį, jei iš karto reikalas nepajudės, palikite jį ramybėje. Jums gali padėti artimas draugas, giminaitis. Nepraleiskite pro ausis seno bičiulio patarimų. Būkite pakantesni šeimos vyresniųjų nuomonei, ypač nevertėtų veltis į ginčus su savais tarp 14 val. 40 min. ir 16 val. 30 min.

Vandenis (01 20–02 18). Antradienis – šaunių sumanymų metas, kai šaus į galvą kai kas išganingo. Tinkamas metas bičiuliškiems susitikimams, taip pat ir dalykiniams pokalbiams apie jūsų veiklos perspektyvas. Na, o patys svarbiausi bei reikalingiausi bus vakaro pokalbiai jau po 19 val. 13 min.

Žuvys (02 19–03 20). Antradienį galimi perspektyvūs pasiūlymai, kuriuos verta neatidėliotinai priimti. Būsite sumanūs, tad pavyks rasti tinkamą išeitį esamoms materialinėms problemoms išspręsti.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą