Palmiros horoskopas penktadieniui, kovo 3 d.

Džiugus penktadienis – meilės, laimės metas, kai viską reikia daryti džiugiai, neįsitempiant. Nesiimkite to, kas nemalonu, kas sunku.

Tai svarbi diena, padėsianti atsirinkti, kas jums svarbiausia, bei rasti tinkamiausią sprendimą svajonėms įgyvendinti. Patartina gilintis į nebaigtus darbus, užvilkintus reikalus. Dabar atsiras galimybių perdaryti, kas nepavyko, įveikti anksčiau neįveikiamus sunkumus, atitaisyti padarytas klaidas bei paskubinti įstrigusį reikalą. Verta imtis permainų, įvairių reorganizacijų, naujovių (net jei tai gerai pamiršta sena). Palanku aiškintis teisybę, pradėti bylinėjimąsi. Naudinga sudarinėti ilgalaikes sąjungas, o taip pat pasirašinėti svarbius susitarimus. Tinka susitikti su įtakingais asmenimis, teisininkais, užsieniečiais. Beje, tai lemtingas metas ir meilės santykiuose – pavyksta išsivaduoti iš jausmų, kurie varžo, riboja, išspręsti bendravimo problemas ten, kur norisi abipusio supratimo, bet vis nesiseka suderinti priešingų norų, poreikių. Patartina daugiau bendrauti, ypač su vaikais, bičiuliais. Tik venkite ginčų – parodykite daugiau pagarbos kito nuomonei. Ir neskubėkite numoti ranka į išgirstus dalykus – galimas daiktas, kad tai – itin vertingas patarimas, išganingas pamokymas. Tik suprasti tai galite ne iš karto. Ir dažniau dėkokite. Būkite dosnūs bei linksmi, teikite dovanas, padėkite kitiems. Tinkamas laikas romantiškiems pasimatymams, seno ryšio atnaujinimui, naujo užmezgimui. Penktadienį 0 val. 53 min. Merkurijus įeis į Žuvų ženklą, kuriuo judės iki kovo 19 d. Kai Merkurijus Žuvyse, ima vyrauti intuityvus mąstymas, užgoždamas logiką, racionalumą – vaizdiniai, jutiminiai įspūdžiai tampa lemtingi, geriausiu atveju tai formuoja mitinį, poetinį pasaulio suvokimą. Nyksta riba tarp įsivaizduojamo ir realaus, tarp „mano“ ir „kitų“, dėl to daugėja tuščių vilčių, melo, apgaulių, vagysčių, plagijavimo. Tampa sunkiau reikšti mintis, mažėja poreikis bendrauti, tačiau labiau pasiduodama aplinkinių įtakai, paisoma jų nuomonės – imama vadovautis ne savo galva, o tradicijomis (kartais ir neveiksmingomis, atgyvenusiomis) bei vyraujančiomis nuostatomis (jos irgi gali suklaidinti). Sapnai iš ketvirtadienio į penktadienį susiję su įspėjimais, kad ir kokie džiaugsmingi jie būtų, geri sapnai reikštų gresiančias apgaules ir gali išsipildyti atvirkščiai. Gerai buvo nebent skraidyti ar greitai važiuoti – jums pavyks įveikti kliūtis, nesėkmes. Blogas ženklas: įsipjauti, įsidurti, apsiplikyti. Geras ženklas: prie savo namų rasti aštrių, smailių metalinių daikčiukų, monetų – sėkmė reikaluose bei meilėje. Žvilgsnis į priekį: šeštadienis labiau palankus uždaresniam šeiminiam bendravimui, sekmadienis puikus aktyviam poilsiui ir geras įvairiems susitikimams; sekmadienį palanki raudona, ryškiai geltona, vengtinos šviesios spalvos; pirmadienį palanki tamsiai mėlyna, tamsiai raudona, rudai raudona, vengtini ryškūs deriniai, žydra.

Avinas (03 21–04 20). Penktadienis iki pavakarės tiks tvarkyti namų, šeimos reikalus – tai naudingiau, nei užsiimti profesinių problemų sprendimu. Palankus metas investavimui į nekilnojamąjį turtą, žemes. Nuo 17 val. 20 min. prasidės visapusiškos sėkmės metas, kai pavyksta viskas, kad ir kuo užsiimi. Beje, jūsų nuotaikos bus itin romantiškos – galimas nuotykis.

Jautis (04 21–05 20). Penktadienį mėginkite susitikti su žmonėmis, kurių niekaip nepavyksta „pagauti“ – pasikalbėkite draugiškai, be užuolankų, užduokite klausimus, nuo kurių jie mėgindavo išsisukti. Suskubkite dalykinius reikalus sutvarkyti iki 17 val. 20 min., vėliau galite kai ką naudingo nuveikti šeimos labui. Vakarą geriausia praleisti namuose su šeima.

Dvyniai (05 21–06 21). Penktadienį suprasite, kad darbe jus vertina, kad pakanka dėmesio iš draugų, iš mylimo asmens. Dabar galite sulaukti nuoširdžios pagalbos, nelauktos dovanos. Geras laikas ir dalykiniam susitikimui, ir finansinių reikalų tvarkymui. Palankūs ilgalaikiai susitarimai. Galimos svarbios jūsų ateičiai pažintys.

Vėžys (06 22–07 22). Penktadienį būsite sumanūs, veiklūs – aplinkiniams paliksite malonų įspūdį. Bendraukite, kalbėkitės jums svarbiais klausimais. Iki 17 val. 20 min. patartina planuoti tuos reikalus, kuriuos atlikti reikia skubiai.

Liūtas (07 23–08 22). Penktadienis iki pavakarės gana pasyvus – nieko naujo bei rimto nesiimkite. Tiesa, jums seksis – atsiras norinčių bei galinčių padėti. Stebėkite, kas vyksta, ir stenkitės kuo optimistiškiau tai vertinti. Nuo 17 val. 20 min. – jūsų lyderystės metas. Nepraleiskite gerosios progos. Tai bus palanki diena meilės pasimatymams. Gali atsinaujinti nutrūkęs meilės ryšys.

Mergelė (08 23–09 22). Penktadienis padės suvokti, kas jums svarbiausia. Susitikimai, priimti sprendimai nulems profesinę sėkmę ilgam. Tai ir tinkamas metas imtis darbų, kuriems reikia įkvėpimo, kūrybingumo bei optimizmo.

Svarstyklės (09 23–10 23). Penktadienį darbų krūvis gali dar labiau išaugti, bet jūs puikiai viską įveiksite. Beje, dabar gerai aukštai taikyti, daug užsibrėžti... Tinka su vadovybe aptarinėti jūsų veiklos perspektyvas – gautais pažadais galite tikėti. Ir būkite pakantesni bendraudami – iš pirmo žvilgsnio nemalonus žmogus vėliau pasirodys įdomus bei reikalingas.

Skorpionas (10 24–11 22). Penktadienis palankus – jūsų galimybės plėsis. Priimkite gautus pasiūlymus. Šios dienos susitikimai bei užmegztos pažintys bus laimingos. Galimas lemtingas romantiškas susitikimas (darbe, svečiuose)...

Šaulys (11 23–12 21). Penktadienį iki 15 val. ramybės (ar bent geros nuotaikos) stigs. Tiesa, tai palankus metas mokesčių, draudimo, skolų, alimentų reikalų tvarkymui. Vėliau sėkmingas laikas, kai verta susitikti su įtakingais asmenimis, nuo kurių priklauso jūsų pripažinimas, veiklos plėtojimas. Bus palankūs susitikimai su žmonėmis iš toli, viešnagės. Galima netikėta romantiška pažintis.

Ožiaragis (12 22–01 19). Penktadienį ieškokite kompromiso, derėkitės, mokėkite laiku nusileisti bei pasiūlyti ar sutikti. Orientuokitės į kitų interesus (svarbiausia – partnerių, sutuoktinio), jei norite, kad ši diena būti vaisinga bei smagi. Puiki proga taikiai pasišnekėti su antrąja puse dėl jums svarbaus reikalo.

Vandenis (01 20–02 18). Penktadienį, jei būsite nuoširdesni sutuoktiniui, jūsų santykiai gali tapti vėl puikūs. Ir pasistenkite ką nors nuveikti antrosios pusės labui. Neblogas laikas dalykiniams susitikimams, aktyviai veiklai, susitikimams su dalykiniais partneriais, finansinių reikalų aptarimui.

Žuvys (02 19–03 20). Penktadienis itin sėkmingas iki 17 val. 20 min. Jūsų nuotaika bus puiki, atsiras galimybių ištaisyti seną klaidą, susitaikyti su draugu ar mylimu žmogumi. Darbo reikalų tvarkymui, darbo paieškai, susitikimui su nauju darbdaviu palanki visa diena. Tiktų imtis darbų, reikalaujančių kantrybės arba sėkmės. Daugiau dėmesio skirkite sveikatos stiprinimui.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą