Palmiros horoskopas trečiadieniui, gegužės 10 d.

Trečiadienis kupinas netikėtumų, intrigos, kai pajuntama, kas yra Dievo pirštas. Nemanykite, kad jums pavyks veikti pagal planą – pasiruoškite gaudyti palankią progą ir greitai persiorientuoti pagal aplinkybes.

Palankus metas organizuotiems, susikaupusiems, išradingiems bei originaliems žmonėms. Bevaliams, išižusiems, taip pat lengvatikiams arba tiems, kurie gyvena tik giežtai pagal grafiką, diena žada ne pačių maloniausių siurprizų. Ypač ryte tarp 9 ir 11 val. Tiesa, šis laikas apskritai nebus tinkamas jokiems svarbesniems darbo susitikimams, susitarimams – galite susidurti su painiava, apsigauti vertindami veiklos perspektyvas, prognozuodami ateitį. Šiandien daug kas priklausys nuo asmens brandumo. Nedera skubėti, ypač žadant, įsipareigojant. Pravartu apmąstyti tokiais atvejais variantą „B“, „C“. Tinka kurti verslo planus, ieškoti bendraminčių savo sumanymams įgyvendinti, rėmėjų. Būkite atidesni dirbdami su elektros prietaisais, kompiuteriais, moderniomis ryšio priemonėmis. Šiandien gera proga abejojantiems, nežinantiems, kaip teisingiau pasirinkti, mesti burtus ties savo namų slenksčiu. Senovės Persijoje darydavo taip: išėję laukan mesdavo burtą (galima monetą, kauliuką ar dar kokį sutartinį daikčiuką) atgal per savo namų slenkstį (prieš tai nusprendę, kuri pusė ką reiškia). Iš antradienio į trečiadienį sapnai buvo svarbesni moterims. Palanku buvo regėti kovą, ginklus, kraują. Itin nepalankus toks sapnas, kuriame negalėjote vandens pasemti, atsigerti ar išvydote žmogų su tuščiais kibirais – saugokitės vagysčių, elkitės kukliau bendraudami su šeimos nariais bei aplinkiniais. Blogas ženklas: jei laikrodis nukristų, sudužtų ar imtų vėluoti, veidrodį sudaužyti, kruvinai susižeisti, jei į grindų plyšį kas įkristų. Geras ženklas: jei laikrodis imtų skubėti, rasti veidrodžio šukę, jei virš jūsų šviesa įsižiebtų. Žvilgsnis į priekį: ketvirtadienis tinkamas susikaupusių reikalų tvarkymui, bet nepalankus naujų darbų pradžiai; palankios ramios, blankios spalvos.

Avinas (03 21–04 20). Trečiadienio sumanymai nepaprasti – juos reikia įgyvendinti. Priimkite gautus dalykinius pasiūlymus. Puiki proga siūlyti savo projektus (tik ne ryte tarp 9 ir 11 val.). Idėjos, gimusios bendraujant, aptarinėjant reikalus, bus nepaprastos – įsiminkite jas ilgam.

Jautis (04 21–05 20). Trečiadienį įsitikinsite, kad svajonės pildosi, tiesa, kiek kitaip, nei tikėjotės. Pagalba irgi ateis iš ten, kur nelaukėte. Daugiau bendraukite. Užsimezgusios pažintys taps lemtingos, galinčios apversti aukštyn kojoms jūsų ankstesnį gyvenimą.

Dvyniai (05 21–06 21). Trečiadienis sudėtingas. Taps svarbu suprasti užuominas. Palanku tvarkyti konfidencialius reikalus. Ir pasistenkite mažiau nervintis – tai trukdys būti atidesniems, meilesniems artimiesiems.

Vėžys (06 22–07 22). Trečiadienis tinkamas ieškoti veiklos partnerių arba tinkamų jūsų sumanymų atlikėjų. Gera proga spręsti ginčytinus klausimus šeimoje – būsite pakankamai objektyvūs aplinkiniams ir griežti sau. Bus palanku pakovoti už teisųjį reikalą, imtis bylinėjimosi.

Liūtas (07 23–08 22). Trečiadienį spręskite problemas veikloje – net patys nustebsite, kokie būsite išradingi. Daug pasieksite ir dėl simpatijų jums – žavėsite visus ir sulauksite nuoširdžios pagalbos, gerų patarimų, ypač iš vyresnio amžiaus asmenų.

Mergelė (08 23–09 22). Trečiadienis tinkamas tvarkyti reikalus, kuriuose svarbi asmenybės jėga bei žavesys. Puiki diena kūrybiniam darbui. Vakaras geras meilės pasimatymui.

Svarstyklės (09 23–10 23). Trečiadienį patartinas uždaresnis bendravimas. Nebūkite patiklūs, ypač užmegzdami naujas pažintis. Būkite atidūs draugų patarimams, įspėjimams, ypač finansiniu klausimu. Svarbesnius reikalus atidėkite antrai savaitės pusei.

Skorpionas (10 24–11 22). Trečiadienį atsitiktinumas daug ką lems. Tinkamas laikas skubių dalykinių reikalų tvarkymui. Tik dirbtinai neskubinkite įvykių, nors verta spartinti savo partnerius, – dabar sėkmė jų rankose. Verta kažką netikėto padovanoti antrajai pusei – tai padės numalšinti tarp jūsų besikaupiančią įtampą.

Šaulys (11 23–12 21). Trečiadienį būkite atidesni smulkmenoms, mažiems dalykams – per tai patirsite, kas yra likimo malonė. Mokėkite pasidžiaugti viskuo, kas nutinka. Palanku tvarkyti finansinius bei nekilnojamojo turto, namų remonto reikalus.

Ožiaragis (12 22–01 19). Trečiadienį suskubkite kuo daugiau nuveikti. Tiesa, nedarykite nieko, ko nesinorės: pirmiausia turite vadovautis savo nuojauta. Būkite atidesni mylimo žmogaus reakcijoms. Būkite kantresni bendraudami su mylimu asmeniu bei vaikais – jie gali patikėti jums savo svarbias mintis, svajones.

Vandenis (01 20–02 18). Trečiadienį nesikiškite į įvykių eigą, pasiduokite srautui. Intuicija bus aiškiaregiška – netikėtai galite suvokti, kuo baigsis jums svarbus reikalas.

Žuvys (02 19–03 20). Trečiadienį pakaks ir nedidelio pokalbio su svarbiu žmogumi, geru draugu, mylimu asmeniu, kad kažkas iš esmės pasikeistų jūsų asmeniniame gyvenime bei veikloje. Tinka su vadovybe aptarti jūsų karjeros perspektyvas. 

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą