Horoskopas ketvirtadieniui, vasario 29 d.

Avinas Tikriausiai pajusite nerimą dėl rytojaus, materialinės gerovės, nes aplink jus bus daug nusivylusių žmonių su nepatenkintais poreikiais. Vis dėlto vakaras atneš suvokimą, kad jūs galite į gera paveikti situaciją - gal tik truputėlį, bet vis šis tas.

Jautis Ši diena nebus kažkuo išskirtinė, tačiau galimos apkalbos, gandai, kurie privers suklusti ar pasijusti nejaukiai, nesaugiai. Galbūt draugai ar giminaičiai pageidaus, kad jūs labiau įsigilintumėte į jų

Dvyniai Šiandien nepajėgsite tiek suspėti, kiek norėtumėte. Nervai gali būti įtempti ir dėl įvykusio ar numatomo susitikimo. Būkite santūresni ir labiau kontroliuokite savo jausmus. Pasidomėkite šeimos narių poreikiais bei interesais.

Vėžys Jūsų socialine padėtimi ar dosnumu kažkas gali mėginti pasinaudoti. Arba jūs patys piktnaudžiausite savo tarnybine padėtimi ir sulauksite kritikos. Kita vertus, jus turbūt pralinksmins užmaskuotas flirtas ar subtilus komplimentas.

Liūtas Šiandien ramybės neturėsite dėl nesibaigiančių darbų arba sergančio artimo žmogaus. Pasistenkite išlikti taktiški bendraudami su aplinkiniais, nes į jūsų žodžius bus labai jautriai reaguojama. Negatyvią energiją padės iškrauti sportas.

Mergelė Regis, neišsisuksite nuo bendravimo su žmonėmis, kurie kelia didelius reikalavimus ar pernelyg kontroliuoja. Būkite kantrūs, savikritiški, bet nesileiskite žeminami. Jeigu reikia, ginkite savo ir patikėtinių interesus.

Svarstyklės Suksite galvą, norėdami išspręsti asmeninių santykių problemą, rasti kompromisą. Verčiau per prievartą nelįskite į akis ir tiesiog santūriai lukterėkite, kol situacija bus palanki. Didesnį dėmesį skirkite vaikams, nes jiems kažko trūksta.

Skorpionas Dalykiškai aktyvi diena tiems, kas studijuoja, dirba švietimo sistemoje arba turi reikalų su užsieniečiais. Galima komandiruotė, egzaminas. Daug ką sunkins prastesnė savijauta nei norėtųsi. Neperšalkite, o jei sergate, saugokitės komplikacijų.

Šaulys Nusimato daug darbo, dalykinių įpareigojimų. Viską spėti pagal planą gali nepavykti dėl nenumatytų trukdymų, pašalinių kontaktų. Regis, kiti žmonės apsunkins jūsų darbo dieną savo problemomis, griaus dienotvarkę. Tačiau pasijusite svarbūs.

Ožiaragis Ne visi jums bus palankūs, su kuo šiandien teks bendrauti ir kieno nuomonę išgirsti. Jei norite atgauti skolą, gauti kompensaciją už moralinę ar materialinę žalą, sulauksite piktos reakcijos, trukdžių. Kita vertus, padaugės ir draugų.

Vandenis Ši diena bus nelinksma dėl prastokos savijautos, paaštrėjusio vienišumo ar nesaugumo jausmo. Palanku užsiimti nebent menine veikla, joga. Gali būti, kad jūsų pagalbos labai reikia sergančiam ar vienišam pažįstamam - neatsukite nugaros.

Žuvys Šiandien nepatartina verstis per galvą, stengiantis nudirbti krūvą darbų ne pagal jėgas. Dėl padidėjusio organizmo jautrumo bet koks nesaikingumas atsilieps jūsų sveikatai.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą