Už žeminančius komentarus internete – piniginė bauda

Policijos pareigūnai vykdydami tiesiogines savo pareigas, susilaukia ne tik gero žodžio, įvairiuose internetiniuose portaluose, socialiniuose tinkluose – deja, pasitaiko asmenų, kurie nevengia savo komentarais žeminti ir įžeidinėti Valstybės tarnautojus.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai į policijos pareigūnų įžeidinėjimą reaguoja principingai.

Šių metų rugsėjo 5 dieną socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Gelbėkime gyvūnus is pragaro“ po įkeltu vaizdo įrašu, kuriame užfiksuoti pareigūnai, patalpintas komentaras, kurio tekstas žemina policijos pareigūnus prieš visuomenę.

47- erių metų alytiškis, savo parašytu komentaru įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinį nusižengimą, numatytą LR Administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje. Už įžeidžiantį komentarą vyrui paskirta 45 eurų bauda, kurią asmuo jau sumokėjo.

Alytaus apskr. VPK pareigūnai nustatė dar tris komentatorius iš Molėtų, Šakių ir Kaišiadorių rajonų, kurie savo komentaruose išsakytais žodžiais galimai įžeidė policijos pareigūnų garbę ir orumą. Sprendimus dėl asmenų atsakomybės priimti perduota jų gyvenamųjų vietų teritorijose veikiančioms policijos įstaigoms.

Už šį pažeidimą yra numatyta bauda nuo 90 iki 140 eurų.

Primename, kad sąžiningai vykdančius savo pareigas pareigūnus gina įstatymai, o į bandymus nusikalstamai paveikti pareigūnus reaguojama principingai.

Alytaus apskr. VPK informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą