Nelaimė Prienų rajono kelyje

 


Šiandien apie 10 val. 15 min. kelyje Kaunas – Alytus, Prienų r., Pakuonio seniūnijos ribose, moteris (g. 1982 m.), vairuodama automobilį „Škoda Superb“, nesuvaldė automobilio, kirto ištisinę kelio ženklinimo liniją, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu automobiliu „VW Sharan“ vairuojamu moters (g. 1966 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo „Škoda Superb“ vairuotoja, kuriai nustatyti rankos ir kaklo sumušimai, „VW Sharan“ vairuotoja ir kartu su ja važiavęs brolis (g. 1963 m.) dėl sužalojimų išvežti į Kauno klinikas. Eismo įvykio metu vairuotojos buvo blaivios.

Nors žiemos keliami išbandymai keliuose baigėsi, tačiau pavasaris vairuotojams pateikia naujus iššūkius. Geresnės oro sąlygos, sausa kelio danga vairuotojus vilioja, kartas nuo karto stipriau spustelėti akceleratoriaus pedalą. Nereikia pamiršti ir ryškiai šviečiančios saulutės, kurios spindulių apakinti vairuotojai gali sukelti dideles eismo nelaimes.

Alytaus policija primena, kad nesvarbu koks oras, kokia kelio danga, sėsdami prie vairo prisiminkite, kas esate atsakingi ne tik už save ar kartu su jumis keliaujančius, bet ir už kitus eismo dalyvius – vairuotojus, dviratininkus, pėsčiuosius, vadeliotojus… Saugių kelionių!

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą