Policija pradeda reidus, po kurių dalis lieka be vairuotojo pažymėjimo: dažniau įkliūva vyrai

Spalio 13 d. minima Europos saugaus eismo diena. Kelių policijos administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus viršininkė Laura Salokaitė pasakojo, kad saugaus eismo dieną policija šiais metais ypatingai neminės, tačiau bus vykdomos eismo kontrolės priemonės.

Daugelio Europos šalių kelių policijos pajėgos, tarp jų ir Lietuva, spalio 12–18 d. vykdo prevencines priemones skirtas krovininių automobilių ir autobusų vairuotojų kontrolei.

Be to, spalio 17–18 d. bus vykdoma draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis kontrolė.

„Europos šalių statistika rodo, kad vyrai dažniau nei moterys naudojasi mobiliojo ryšio telefonu vairuodami – du penktadaliai vyrų ir tik trečdalis moterų. Šiais metais Lietuvoje per devynis mėnesius nustatyta daugiau nei 22 tūkst. pažeidimai. Praeitais metais buvo nustatyta šiek tiek daugiau nei 19 tūkst. pažeidimų“, – pasakojo L.Salokaitė.

Vairuotojams, kurie naudojasi mobiliuoju telefonu, bauda skiriama nuo 60 iki 90 eurų arba atimama teisė vairuoti nuo 1 iki 3 mėnesių.

L.Salokaitė teigė, kad šiuo metu visi yra išmanūs, todėl daugelis automobilių turi laisvų rankų įrangą, kuria nedraudžiama naudotis. Taip pat galima naudotis ausinėmis.

Kelių policijos administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus viršininkė pastebėjo, kad nedaugelis vairuotojų sustabdyti pripažįsta, kad eismo įvykių metu užsiiminėjo pašaliniais darbais, pavyzdžiui, naudojosi telefonu, reguliavo radiją ar ieškojo kažko rankinuke. Vairuotojai esą visada tikina, kad vairavo tvarkingai.

Iki spalio 12 d. įvyko 2 408 eismo įvykiai, kuriuose žuvo 124 ir buvo sužeisti 2 793 žmonės. Praeitais metais buvo 2 462 eismo įvykiai, juose žuvo 147 ir buvo sužeisti 2 925 žmonės.

L.Salokaitė aiškino, kad pagrindinės avarijų priežastys – Kelių eismo taisyklių nesilaikymas ir saugaus važiavimo greičio nepasirinkimas.

„Daugelis vairuotojų neatkreipia dėmėsį į tai, kad leistinas greitis ne visada saugus. Reikia įvertinti kelio aplinkybes bei oro ir eismo sąlygas. Taip pat avarijų priežastimi tampa taisyklių nesilaikymas važiuojant per sankryžas ir saugaus atstumo nesilaikymas stovint spūstyje“, – teigė L.Salokaitė.

Kelių policijos administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus viršininkė pastebėjo, kad miestuose pradėjus naudoti trikojus greičio matuoklius eismo srauto greitis sumažėjo. Pasak L.Salokaitės, vairuotojai turėtų nustoti galvoti apie tai, kad gali viršyti dar 10–20 km/val.

Per pandemiją Kelių policijos darbas buvo kažkiek pasikeitęs – per karantiną nebuvo vykdomos policinės priemonės, kurios reikalauja tiesioginio kontakto su vairuotoju. Tačiau taikė viešą patruliavimą ir neakivaizdžiai fiksavo eisme dalyvavusių asmenų daromus kelyje pažeidimus.

Policijos atstovai prašo visų vairuotojų, kai juos sustabdo pareigūnai, užsidėti apsaugines kaukes, kad nekeltų sau ir pareigūnams grėsmės užsikrėsti virusais.

lrytas.lt informacija

Komentarai

 • Sharon Wayne
  prieš 27 minučių
  I want to thank Dr Emu a very powerful spell caster who help me to bring my husband back to me, few month ago i have a serious problem with my husband, to the extend that he left the house, and he started dating another woman and he stayed with the woman, i tried all i can to bring him back, but all my effort was useless until the day my friend came to my house and i told her every thing that had happened between me and my husband, then she told me of a powerful spell caster who help her when she was in the same problem I then contact Dr Emu and told him every thing and he told me not to worry my self again that my husband will come back to me after he has cast a spell on him, i thought it was a joke, after he had finish casting the spell, he told me that he had just finish casting the spell, to my greatest surprise within 48 hours, my husband really came back begging me to forgive him, if you need his help you can contact him with via email: Emutemple@gmail.com or add him up on his whatsapp +2347012841542 is willing to help any body that need his help.
 • Rebecca
  prieš 49 minučių
  Kai radau „Dr.Wealthy“, man labai reikėjo sugrąžinti savo buvusį meilužį. Jis paliko mane dėl kitos moters. Tai įvyko taip greitai, ir aš visiškai neturėjau galimybės pasakyti situacijos. Jis tiesiog mane išmetė po 3 metų be paaiškinimo. Aš susisiekiau su Dr.Wealthy ir jis man pasakė, ką turiu padaryti, kad jis galėtų man padėti, o aš padariau tai, ką jis man liepė. Po to, kai aš pateikiau tai, ko jis norėjo, jis užliejo meilės burtą, kad padėtų mums vėl susiburti. Netrukus po to, kai jis padarė savo burtus, mano vaikinas vėl pradėjo man rašyti žinutes ir pasijuto siaubingai dėl to, ką jis man tiesiog pateikė. Jis sakė, kad aš buvau svarbiausias asmuo jo gyvenime ir tai žino dabar. Mes atsikraustėme kartu ir jis buvo man atviresnis nei anksčiau ir pradėjo daugiau laiko praleisti su manimi nei anksčiau. Nuo tada, kai „Dr.Wealthy“ man padėjo, mano partneris yra labai stabilus, ištikimas ir artimesnis man nei anksčiau. Aš labai rekomenduoju „Dr.Wealthy“ visiems, kuriems reikia pagalbos. El. Paštas: wealthylovespell@gmail.com. Paskambinkite jam arba pridėkite jį „WhatsApp“ per: +2348105150446 Dr.Wealthy BLOG PAGE: Blog'as: https://wealthylovespell.blogspot.com
 • Camilla Karlsen
  prieš 13 minučių
  Kreipkitės dėl paskolos su NOVA GLOBAL FINANCE su 3% palūkanų norma.

  Nesvarbu, ar norite padidinti savo gyvenimo būdą, ar turite netikėtų išlaidų, NOVA GLOBAL FINANCE paskola yra ekonomiškas būdas tai įgyvendinti.

  „Nova Global Finances“ yra lanksti: galite pasiskolinti iki 10 milijonų eurų, o tinkamas grąžinimo laikotarpis svyruoja nuo 1 iki 30 metų. Mes siūlome platų asortimentą asmeninių paskolų, verslo paskolų, būsto paskolų ir skolų konsolidavimo paskolų, kurios gali būti pritaikytos jūsų kintantiems poreikiams ir aplinkybėms, taikant 3 proc.

  Ką tu gavai:
   Greita prieiga prie jūsų lėšų po patvirtinimo
   Konkurencingos palūkanų normos
   Lanksčios grąžinimo sąlygos
   galimybė greičiau sumokėti paskolą (papildomi mokėjimai sumažina paskolos kapitalą)
   Lengvas patvirtinimas, jei jums reikia papildomų lėšų
   Galite kreiptis dėl paskolos sau patogioje vietoje ir laiku

  Kaip taikyti:
  Kreiptis dėl paskolos yra greita ir paprasta! Verslas ar asmenys, norintys kreiptis dėl paskolos „Nova Global Finances“ ir reikalaujantys daugiau informacijos apie tai, kaip PARAIŠKOTI, turėtų išsiųsti el. Laišką adresu (novaglobalfinances@gmail.com) ARBA susisiekti su Camilla Karlsen dėl whatsApp: +31642117819, jei norite gauti daugiau informacijos ir žodinių instrukcijų. Taikyti „T&C“.

  Camilla Karlsen
  Vyresnysis paskolų tvarkytojas
 • Aura
  prieš 30 minučių
  Na niekur nesidėsi, kai jau sustabdo tai sustabdo. Karantine nekažką tos baudos, kai dauguma esam netekę darbų, pasiėmę paskolų.. Gal bent <a href="https://finbro.lt/kaip-gauti-paskola-per-finbro-lt/paskolos-internetu/">internetu</a> pasidomėjus apie paskolas ar jų refinansavimą kažkaip išsikrapštyt..
 • Brandy
  prieš 46 minučių
  Sveiki visi, tai puikus liudijimas, kuriuo privalau pasidalinti. Niekada netikėjau burtais ar magija, kol nesutikau daktaro Ogalos. Po 3 metų skyrybų žmona paliko mane su dviem vaikais. Aš beveik nusižudžiau, buvau emociškai palūžęs. Ačiū burtų leidėjui, pavadintam dr. „Ogala“, kurią sutikau internete. Vieną ištikimą dieną naršydama internete radau daug atsiliepimų apie būtent šį ratuką. Vieni žmonės patikino, kad jis parsivežė savo buvusį mylimąjį, kiti tikino, kad jis atstatė jų gimdą, išgydė vėžį ir kitas ligas, kiti patikino, kad gali užburti, kad sustabdytų skyrybas. Man taip pat teko susidurti su vienu konkrečiu liudijimu, tai buvo moteris vardu Sonia, ji paliudijo, kaip jis per mažiau nei 2 dienas grąžino savo buvusį mylimąjį, o pasibaigus liudijimui ji atsisakė jo el. Pašto adresas (Drogalad02@gmail.com). Perskaičiusi visas šias apžvalgas nusprendžiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo jo elektroniniu paštu ir paaiškinau jam jo problemą. Vos per 48 valandas mano žmona grįžo pas mane. Mes išsprendėme savo problemas ir esame dar laimingesni nei anksčiau. Daktaras Ogala yra tikrai talentingas vyras, nesiliausiu jo skelbęs, nes jis nuostabus žmogus. Jei turite problemų ir ieškote tikro sprendimo bei tikro rašybos rato, kuris už jus išspręs visas jūsų problemas, susisiekite su dr. Ogala su savo galiomis. Tai gali paversti jūsų svajones realybe. Neketinu jo pamokslauti, nes jis nuostabus žmogus. Jei turite problemų ir ieškote tikro sprendimo bei tikro rašybos rato, kuris už jus išspręs visas jūsų problemas, susisiekite su dr. Ogala su savo galiomis. Tai gali paversti jūsų svajones realybe. Neketinu jo pamokslauti, nes jis nuostabus žmogus. Jei turite problemų ir ieškote tikro sprendimo bei tikro rašybos rato, kuris už jus išspręs visas jūsų problemas, susisiekite su dr. Ogala su savo galiomis. Tai gali paversti jūsų svajones realybe.
  .................................
  Tai taip pat gali jums padėti:
  1. Grąžinkite savo vaikiną ar draugę
  2. Grąžinkite savo vyrą ar žmoną
  3. Laimėkite loteriją ir kampaniją biuruose
  4. Padėkite pastoti, jei jums reikia kūdikio
  5. Norėdami visiškai išgydyti bet kokią ligą, susisiekite su juo dabar: „Hangout“: drogalaspells@gmail.com, el. Paštas: Drogalad02@gmail.Com .. galite paskambinti / „WhatsApp“ naudodamiesi šiuo mobiliojo telefono numeriu 2347049668119
 • presley
  prieš 55 minučių
  Tai labai stebinantis liudijimas, noriu, kad visi kartu prisijungtumėte dėkodami Kiriji meilės burtui, nes jis iš tikrųjų yra jo žodžių žmogus. Daugelį metų man buvo širdis, kiekvienas vyras, kuris kreipėsi į mane, galų gale niekada manęs nesureikšmino. Po paskutinės patirties su vyru, kuris mane nuvylė, kaip įprasta, aš pradėjau ieškoti sprendimo, kaip užbaigti savo problemą, tada pristatė mano kolega darbe aš į Didžiojo Kiriji meilės burtų šventyklą, tada susisiekiau su juo per jo el. pašto adresą; kirijilovespell@gmail.com, jis užtruko kelias dienas, kol man atsakė, o kai jis atsakė, man buvo nurodyta, ką daryti, kad galėčiau išsilaisvinti iš dvasinės vergijos, aš padariau viską, ką jis pasakė, ir šiandien esu patenkintas savo vyru. Vyras, kuris mane be priežasties išmetė, dabar man grįžo per 3 dienas. Jis taip pat padėjo mano kolegai sugrąžinti savo vyrą, kai jie išsiskyrė. Tai jo kontaktinė informacija; kirijilovespell@gmail.com arba vis tiek galite susisiekti su juo naudodamiesi savo „WhatsApp“ numeriu: +2349020168697

Parašykite komentarą