„Pats geriausias šou“ atvyksta į Alytų


Profesionalus komedijos teatras „Domino“ visus Alytaus gyventojus ir svečius gruodžio 13 d. 18 val. kviečia į dar niekur nematytą pasirodymą „Pats geriausias šou“.
Geriausi Lietuvos aktoriai – Ineta Stasiulytė, Aušra Štukytė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Eimutis Kvoščiauskas, Juozas Gaižauskas, Emilija Latėnaitė ir Jokūbas Bareikis – susitiko tam, kad sukurtų patį geriausią šou Lietuvos istorijoje.
Šou metu bus unikaliai įgyvendinti geriausių pasaulyje komedijos meistrų pasirodymai, neįprastai skambės populiariausių dainų versijos, vyks iki ašarų juokingos improvizacijos ir efektingos parodijos. Scenoje išvysite geriausią madų šou, įspūdingus magijos triukus, aukšto lygio solinius ir kolektyvinius šokių pasirodymus bei nepripažintų talentų šou. Aktoriai pasirodys netikėtuose amplua, juoksis iš savęs ir vienas iš kito, barsis, jei tik to prireiks, apsinuogins, jei to pareikalaus publika, išpažins savo nuodėmes, jei jiems bus atleista, ir, svarbiausia, galų gale atskleis paslaptį, kaip jiems pavyko tapti pačiais geriausiais.
Organizatoriai įspėja: šou metu žiūrovai patirs daug neišdildomų įspūdžių ir sunkiai tramdys juoką, todėl šis reginys skirtas tik stiprių nervų atstovams bei kokybiško humoro mėgėjams.
Didžiausias metų įvykis – „Pats geriausias šou“ – tai, ko dar niekur nematėte ir tikrai niekur kitur nepamatysite! Susitikime gruodžio 13 d. 18 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre!

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą