Iš širdies į širdį

Septyneri metai – tai daug ar mažai. Keblus klausimas, nes atsakymai gali būti įvairūs. Tiek metų VšĮ J. Kunčino bibliotekos Vidzgirio bibliotekininkė Rasa Armanavičienė jau spalio mėnesį bėga į kurią nors miesto mokyklą ir, pabeldusi į vadovo kabineto duris sako: „Jūs žinote, gruodžio 3-ioji yra Tarptautinė neįgaliųjų diena, o mieste yra toks socialinių paslaugų centras, kur neįgaliųjų dienos centrą lanko visas būrys gal kiek kitokių žmogučių. Kaip Jūs manote, ar Jūsų mokyklos vaikai tolerantiški neįgaliųjų atžvilgiu? O gal imam ir padovanojam VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro neįgaliesiems koncertą" Ir dar nebuvo nei vienos mokyklos, kuri atsisakytų prisidėti prie šios dovanos. Šiemet miela Rasa „dovaną mums nešė" kartu su Likiškėlių progimnazijos bendruomene ir jos atstovais: Daiva Balyniene, Giedriumi Griškevičiumi ir Vilija Sliažauskiene bei šokėjėliais ir dainorėliais.

Tik šiemet mes patys nusprendėme ir patys sau dar pasidovanoti dovaną: pasikviesti draugus iš kitų savivaldybių. Ir taip Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjime dalyvavo: Prienų ir Varėnos socialinių paslaugų centrai, Trakų neįgaliųjų užimtumo centras, VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos" bei Kapčiamiesčio globos namai iš Lazdijų rajono.

 

O rezultatas toks: vedančioji Rasa – kaip visada buvo žavinga, koncertas-dovana spalvingas, nuotaikingas ir nuoširdus, atvyko 35 neįgalieji ir 13 darbuotojų iš visos Lietuvos regionų, mūsiškių, jų tėvelių, darbuotojų kokios keturios dešimtys. Pritrūkom tik žemaičių. Svečiuose buvo politikai ir jų atstovai bei savivaldybės administracijos atstovai. Salėje visi netilpo. Vaišės svečiams buvo pateiktos su meile. O jau šoko linksmai ir nuoširdžiai visi: ir svečiai, ir šeimininkai. O tuo metu vadovai labai rimtai diskutavo darbiniais klausimais.

 Ir „pabiro į mūsų direktorės Eglės Teresevičienės ištiestus delnus meilės lietumi širdys", kurias ji pasižadėjo saugoti kaip ir šią gražią tradiciją. Neramu tik: ar sutilps tos širdelės kitąmet salėje, nes šiemet jau nebetilpo.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą