Nuo šiandiena laikinai keičiasi Alytaus viešojo transporto maršrutų grafikai

Nuo kovo 18 d. laikinai keičiasi Alytaus viešojo transporto maršrutų grafikai

Atsižvelgiant į susidariusią ekstremalią situaciją dėl koronaviruso ir siekiant sumažinti žmonių kontaktą, karantino laikotarpiu ribojamas Alytaus viešojo transporto važiavimo laikas.
Nuo kovo 18 d. viešasis transportas kursuoja TIK darbo dienomis nuo 5 iki 9 val. ir nuo 14.30 iki 16:30 val. (siekiant nuvežti darbuotojus, kurie dirba gamybinėse įmonėse pamainomis, į darbus ir parvežti iš jų). Po 9 val. ir po 16:30 val. vairuotojai užbaigs reisą ir grįš į garažą.
Viešasis transportas darbo dienomis nuo 9 val. iki 14.30 val. ir šeštadieniais, sekmadieniais taip pat šventinėmis dienomis – nekursuos.
Prašome gyventojų vadovautis grafikais esančiais stops.lt/alytus bei švieslentėse.
Atkreipiame keleivių dėmesį, kad laikas apvalinamas keliolikos minučių tikslumu t. y. visi autobusai, kurie nurodytu laiku yra reisuose, keleivius nuveš iki Kalniškės arba Autobusų stoties stotelių.
Primename, kad nuo šios savaitės visuose Alytaus miesto autobusuose sumontuoti rankų dezinfekavimo skysčiu užpildyti dozatoriais, kuriais gali naudotis kiekvienas keleivis. Autobuso vairuotojams suteiktos papildomos dezinfekavimo priemonės. Visas viešasis transportas nuolat dezinfekuojamas kiekvieno maršruto pradinėje – galinėje stotelėje.
Prašome gyventojų viešuoju transportu naudotis tik būtiniausiais atvejais ir laikytis atstumo tarp kartu keliaujančių keleivių.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą