Šiandien Pasaulinė gyvūnijos diena

Spalio 8 d. (sekmadienį) nuo 12 val. Lietuvos zoologijos sodas kartu su gyvūnais ir lankytojais minės ypatingą šventę – Pasaulinę gyvūnijos dieną. Tai diena, kurios metu skatinama gerbti ir mylėti mūsų draugus – gyvūnus. Visų, atkeliavusių į zoologijos sodą, lauks netikėti susitikimai su egzotiškais ir Lietuvos gyvūnais, įdomiosios edukacijos ir gyvūnų pristatymai. Šią dieną – visas dėmesys bus skirtas būtent jiems!

Lankytojai galės susipažinti su terapiniais šuniukais ir sužinoti, kas yra kaniterapija, dalyvauti KTU Studentų mokslinės draugijos (SMD) smagiuose eksperimentuose ir žaidimuose, o patys azartiškiausi – tarakonų lenktynėse. Taip pat renginio metu Tado Ivanausko zoologijos muziejus skatins pamilti gamtą per jos pažinimą, o zoologijos sodo edukologės primins penkias gyvūnų laisves. LSMU Veterinarijos akademijos studentų atstovybė (VASA) visiems, svarstantiems turėti augintinį, papasakos, kaip atsakingai rūpintis naminiais gyvūnais, o Robotikos Akademija žada įdomius užsiėmimus su vaikų mėgstamais Lego konstruktoriais. Šventinę nuotaiką kurs ir visame zoologijos sode išsibarstę Kauno mokyklų moksleiviai, atliekantys įvairius pasirodymus, skirtus gyvūnams. Visą renginį ves ir pristatys charizmatiškasis Ovidijus Lieponis. Be to, lankytojai galės dalyvauti ir gyvūnų pristatymuose bei pamatyti, kuo užsiima gyvūnai visą dieną zoologijos sode.

Pasaulinę gyvūnijos dieną paminėkite ne tik tarp savo mylimų naminių gyvūnų, bet ir tarp egzotinių ir ypatingų zoologijos sodo gyventojų. 

 

lrytas.lt informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą