Parduodami dar du statiniai

Birželio 22 d. vykusiame Alytaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo nuspręsta į savivaldybės parduodamų nekilnojamojo turto objektų sąrašą įtraukti du naujus objektus, kadangi šis turtas tapo nereikalingas savivaldybės ir jos pavaldžių įstaigų funkcijoms atlikti ar veiklai vykdyti.

Abu objektai – Alovės seniūnijoje. Pirmasis – buvęs Alovės seniūnijos pastatas, ūkiniai pastatai ir kiti inžineriniai statiniai, esantys Jaunimo g. 1, Alovės k., Alovės sen., Alytaus r. sav. Antrasis – buvusių kultūros namų pastatas, esantis Alovėlės g. 23, Alovės k., Alovės sen., Alytaus r. sav.

Tiek buvęs seniūnijos pastatas, tiek kultūros namai yra nenaudojami, nes seniūnija ir kultūros centras sėkmingai įsikūrė Alovės mokyklos pastate. Akivaizdu, kad laikyti tuščius pastatus yra finansiškai nenaudinga, todėl savivaldybė tikslingai siekia juos parduoti, tikėdamasi, kad pastatus savo veiklai panaudos nauji šeimininkai. Pastatai bus parduodami viešojo aukciono būdu.

Savivaldybės taryba taip pat buvo nusprendė iš parduodamų nekilnojamojo turto objektų sąrašo išbraukti jau parduotus pastatus – Luksnėnų mokyklą ir Genių mokyklos pastato dalį.

Visą nekilnojamojo turto objektų sąrašą galite pamatyti čia.

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą