Gausios šeimos gaus nuolaidą ir grožio priemonėms

Nuo 2015 m. rugsėjo mėnesio Alytaus miesto gausios šeimos naudojasi nuolaidų kortele „Alytus – viena šeima". Pradėta įgyvendinti socialinė iniciatyva – nuolaidų kortelė „Alytus – viena šeima" jau išdalinta 282 gausioms šeimoms. Nuo akcijos pradžios jau yra prisijungę 45 verslo įmonės, įstaigos. Norime pasidžiaugti, kad Alytaus miesto įmonės ir įstaigos nėra abejingos šiai akcijai, nes jau prisijungė ir MB „ABC prekyba", siūlanti 25 % nuolaidą visoms plaukų priežiūros priemonėms, kurias galima rasti adresu www.e-sampunai.lt.
Ši įmonė pirmoji atsiliepė ir prisijungė prie nuolaidų kortelės, skirtos senjorams. Planuojama, kad nuo šių metų gruodžio mėnesio Alytaus miesto senjorams bus pradėta dalinti nuolaidų kortelė, todėl kviečiame visas verslo įmones, įstaigas prisijungti prie paramos senjorams ir gausioms šeimoms bei suteikti nuolaidas parduodamai produkcijai, paslaugoms nuolaidų kortelių turėtojams. Mieli Alytaus miesto įmonių vadovai, Jūsų įmonei tai galimybė parodyti savo socialinę atsakomybę Alytaus miesto gyventojams. Daugiau informacijos apie teikiamas nuolaidas galima rasti adresu http://www.alytus.lt/viena-seima.
Alytaus miesto savivaldybė ir toliau tęsia iniciatyvą – pagalbą Alytaus miesto gausioms šeimoms, todėl gausios šeimos, gyvenančios ir Alytaus rajone, taip pat gali gauti nuolaidų korteles. Pagaminta ir platinama nuolaidų kortelė „Alytus – viena šeima" skirta šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų. Kortelė suteikiama vieneriems metams ir metai iš metų galės būti pratęsiama, kol šeimos vaikams sueis 18 metų ir toliau, kol jaunuoliai mokysis mokykloje arba studijuos iki 26 metų amžiaus.
Nuo 2017 m. sausio 1 d. pradėtas įgyvendinti VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro parengtas projektas „Augančios socialinės pasienio iniciatyvos", finansuojamas INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos programos, todėl jau šių metų birželio mėnesį prie gausių šeimų kortelės prisijungė ir Varėnos rajono, Lenkijos Respublikos Luko (Elko) miesto savivaldybės. Kiekvienas projekto partneris suteikia galimybę gausioms šeimoms su nuolaidų kortele „Alytus – viena šeima" naudotis siūlomomis nuolaidomis Varėnoje ir Luke (Elke) (Lenkijos Respublika).

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą