„100 idėjų Lietuvai“ Seime

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus mokinės Gabija Šaparavičiūtė ir Ernesta Mačionytė dalyvavo paskutiniame projekto „100 idėjų Lietuvai“ etape, kuris vyko LR Seime.

Susirinkusius dalyvius iš visos Lietuvos sveikino Seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius, projektą kuruojantis Seimo narys Mantas Adomėnas bei  projektą įgyvendinančių visuomeninių organizacijų VšĮ „Vilties žiedas“, asociacijos „Socialinių inovacijų tinklas“ ir VšĮ „Demokratinės politikos institutas“ atstovės. Sveikinimo žodį tarė ir Seimo narė Aušra Maldeikienė.

Išklausę sveikinimų dalyviai pažiūrėjo filmą „100 idėjų Lietuvai“, kuriame buvo pristatytos visos 100 idėjų. Mokiniai džiaugėsi savo darbu ir jautėsi prisidėję tiek prie filmo, tiek prie Lietuvos ateities gerinimo. Organizatoriai dar kartą priminė, kad rezoliucija su idėjomis ir filmas bus išsiųstas visiems Seime veikiantiems komitetams, prezidentūros sekretoriatui ir visiems Seimo nariams.

Po iškilmingos dalies mokiniai pasiruošė žaisti Seimo simuliaciją. Visi mokiniai burtų keliu buvo suskirstyti į keturis komitetus, kuriuose rinko pirmininką, sekretorių, balsavimo komisiją, rinkosi labiausiai jų pažiūras atitinkančią idėją, ją svarstė, pristatė ir balsavo priimti ją ar ne. Dauguma mokinių įsitraukė į darbą ir simuliacinis posėdis virto tikru kovos lauku bandant įtikinti kitus, kad būtų priimtas reikalingas sprendimas. Galiausiai, kupini įvairių įspūdžių po Seimo simuliacijos žaidimo, dalyviai vedami projekto vykdytojos Emilijos apžiūrėjo Seimo rūmus.

Projektas „100 idėjų Lietuvai“ – puiki investicija  Lietuvos ateičiai.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą