Alytaus rajone atnaujinamas gatvių apšvietimas

 

Alytaus rajone, daugiau nei keturiasdešimtyje kaimų bus atnaujintas apšvietimas. Iki metų pabaigos senus šviestuvus pakeisti naujos LED lempos.
Iš viso bus nupirkta 1700 LED lempų šviestuvų, o Alovės ir Venciūnų kaimuose šviestuvai jau pakeisti. Šiuo metu vykdomos pirkimo procedūros likusiems darbams, kurioms įvykus bus pakeisti ir likusieji šviestuvai.
Alovės seniūnijoje, Venciūnuose visame miestelyje vietoje senų šviestuvų sumontuotos 49 LED lempos, kurios ne tik geriau apšviečia gatves, bet ir taupo elektros energiją. Apšvietimas įrengtas Domantonių, Kaniūkų, Jazminų, Alyvų, Alytaus, Jaunimo, Liepų, Draugystės ir Taikos gatvėse.
Toks pat apšvietimas įrengtas ir Alovės kaime, čia sumontuota 47 LED lempų šviestuvai. Venciūnų ir Alovės kaimų šviestuvų montavimo darbus atliko UAB „Kastelnokas“.
Pasak Alovės seniūnės Irmos Stenionienės, įrengus naują apšvietimą gatvės tapo daug šviesesnės: „Dabar vakarais pas mus labai šviesu, gyventojai tuo labai džiaugiasi. Sutemus naujai įrengti šviestuvai įsijungia 100 proc., po valandos apšvietimo intensyvumas mažėja iki 70 proc., o per naktį šviestuvai dega tik 30 proc. stiprumu, tačiau net ir tada gatvės išlieka puikiai apšviestos“.
Šviestuvų montavimo darbai visame rajone turi būti baigti iki gruodžio 20 dienos.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą