Dėl gaisro padangų įmonėje – jau suskaičiuota šimtatūkstantinė žala


Alytaus rajono savivaldybė jau antrą kartą svarstė ir pateikė Finansų ministerijai prašymus dėl per gaisrą Alytuje padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ patirtos žalos kompensavimo. Ūkininkai, įmonės skaičiuoja, kad patyrė per 100 tūkst. Eur žalos.
Komisijos prašymams suteikti valstybės paramą už žalą pirmininkė, savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė pranešė, kad dėl žalos atlyginimo Finansų ministerijai pateikti papildomai gauti 84 prašymai: 74 ūkininkų, 2 įmonių, 7 asmenų, savivaldybės administracijos.
„Finansų ministerijai bus teikiami tik tie prašymai, kurie atitiko valstybės paramos už žalą, patirtą dėl ekstremaliosios situacijos, teikimo tvarkos aprašą. Patirta 55 450 Eur žala, kurią patyrė ūkininkai, verslininkai. Taip pat papildomų išlaidų turėjo savivaldybės administracija“, – sakė administracijos direktorė G. Jociunskaitė.
Rajono ūkininkai suskaičiavo, kad patyrė 127 64,27 Eur, verslininkai – 39 782 Eur žalą.
Iš viso dėl žalos atlyginimo Alytaus rajono savivaldybė ministerijai pateikė 98 ūkininkų, įmonių, įstaigų prašymus. Iš jų 92 ūkininkų. Iš viso patirtos žalos suma – 100 995 Eur.
Gaisras Alytuje padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ vyko spalio 16–25 dienomis. Ekstremali situacija Alytaus rajone vis dar neatšaukta, dėl taršos pribojimai tiekti žaliavinį pieną ar naudoti jį savo reikmėms taikomi devyniuose Alytaus seniūnijos kaimuose.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą