Naujas Lietuvos plaukimo rekordas pasiektas Lenkijoje

Gruodžio 8-9 dienomis, Poznanėje (Lenkija) vykusiose varžybose sėkmingai startavo Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) plaukikės - Ieva Jacevičiūtė ir Gabija Mankauskaitė.
Ieva triumfavo 400 metrų kompleksiniame plaukime. Distanciją įveikusi per 4 minutes ir 57,62 sekundės, ji pasiekė naują merginų iki 17 metų Lietuvos rekordą 25 metrų baseine. Auksą Ieva iškovojo ir 100 metrų kompleksiniame plaukime (1.05,35 min.), o 200 metrų distancijoje finišavo antra (2.21,77 min.).
Gabija pergalę nuskynė 50 metrų plaukdama nugara. Jos laikas - 29,42 sekundės. 100 metrų nugara įveikusi per 1.03,15 min., o 200 metrų - 2.21,29 min., alytiškė abiem atvejais iškovojo antras vietas.
Plaukikės, treniruojamos Kęstučio Margevičiaus, visose rungtyse finišavo pagerindamos savo asmeninius rekordus.

Nuotraukoje iš kairės: Ieva Jacevičiūtė, treneris Kęstutis Margevičius ir Gabija Mankauskaitė.