Nuotraukos autorius: Agneta Mikelionytė

Draugiškų rungtynių ciklą alytiškiai užbaigė pergale

Trečiadienio vakarą Alytaus arenoje sužaistos paskutinės Alytaus  „Dzūkijos“ draugiškos rungtynės prieš LKL startą, kuriose mūsiškiai priėmė Gardino „Grodno93“ komandą. Visas rungtynes priekyje buvę šeimininkai iškovojo nesunkę pergalę.

Nuo susitikimo pradžios brandesnį žaidimą pradėjo demonstruoti alytiškiai.  Adrian Bowie komandai rinko taškus, o jam puikiai talkino aukštaūgis Logan McLane. Po pirmųjų 10 minučių pirmavo dzūkai – 22:18.

Antrąjį ketvirtį „Dzūkija“ pradėjo 5 taškais be atsako. Baltarusiams sunkiai sekėsi regzti atakas po alytiškių krepšiu. Dzūkai pagavę ritmą ir pasitelkę greitąjį puolimą į ilgąją rungtynių pertrauką išėjo ilsėtis turint 12 taškų pranašumą – 41:29.

Uraganinis šeimininkų  puolimas trečiajame kėlinyje „Dzūkijai“ leido susikrauti dar didesnę persvarą. Tačiau svečiai to neišsigando ir pamažu ėmė tirpdyti deficitą. Po sužaistų trijų ketvirčių komandas skyrė 19 taškų riba -66:47.

Paskutiniame ketvirtajame kėlinyje Alytaus klubo jaunimas davė pamokų varžovams. „Dzūkijos“ pranašumas išaugo iki rekordinio ir nuaidėjus finalinei sirenai užfiksavo rezultatą 94:63 alytiškių naudai.

Rezultatyviausiai Alytaus klube rungtyniavo 19 taškų pelnęs ir 15 kamuolių atkovojęs Loganas McLane'as,14 taškų pridėjo Adrianas Bowie bei 12 – Radoslavas Pekovičius.

„Dzūkija“ Lietuvos čempionato kovas pradės rugsėjo 23-iąją dieną, stodama į kovą su Kėdainių „Nevėžiu“.