Mindaugo Sušinsko vedami dzūkai pasiekė revanšą prieš „Juventus“

Praėjus vos kelioms dienoms „Betsafe–LKL“ pirmenybėse vėl susitiko Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (3/7) ir Utenos „Juventus“ (4/6) ekipos, o šįkart Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai namie revanšavosi varžovams už praeitą nesėkmę – 84:77 (28:18, 12:17, 19:18, 25:24).

Prieš 4 dienas vykusią kovą „Juventus“ buvo laimėjusi 88:75.

„Sintek–Dzūkija“ rungtynes pradėjo galingai ir vedama Mindaugo Sušinsko buvo grėsmingai atitrūkusi nuo varžovų dar pirmame kėlinyje – 26:13. Vis tik skirtumas palaipsniui tirpo per antrąjį dešimtį minučių ir vėliau užvirė labai įnirtinga kova – 55:53.

„Sintek–Dzūkijai“ turint 2 taškų persvarą Artūrą Jomantą iš kovos eliminavo techninė pražanga už vaidybą, o Marius Runkauskas realizavo baudos metimą – 70:71. Tuo tarpu dėl išnaudoto pražangų limito „Juventus“ kiek anksčiau jau buvo netekusi Vytauto Šulskio, vėliau prarado ir Julių Juciką.

Šeimininkams svarbų metimą pridėjo Adrianas Bowie, o savo progas šaltakraujiškai išnaudojo ir Egidijus Dimša, skirtumą padidinęs iki 6 taškų – 77:71. Loganas McLane’as po Gyčio Radzevičiaus pražangos artino alytiškius prie pergalės, palikdamas varžovams gelbėtis tik minutę (79:71), o Igno Vaitkaus tritaškis gyvybės „Juventus“ ekipai įpūtė jau per vėlai. Rungtynės pasibaigė rezultatu – 84:77 alytiškių naudai.

„Sintek-Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas 19 (5/6 dvit., 21 naud. bal.), Egidijus Dimša 14 (8 atk. kam.), Radoslavas Pekovičius, Loganas McLane'as ir Chauncey Collinsas (7 rez. perd.) po 10.

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 14, Ignas Vaitkus 13, Žygimantas Skučas ir Gytis Radzevičius po 11

Šiuo metu „Sintek-Dzūkija“ su 3 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais žengia 8-oje turnyrinės lentelės vietoje. Kitas namų rungtynes alytiškiai žais lapkričio 27-ąją dieną 19 valandą, kuomet Karaliaus Mindaugo taurės turnyre kausimės dėl pergalės prieš Klaipėdos  „Neptūną“.