Alytaus “Varsa-Stronglasas” gavo antausį nuo HC “Vilniaus”

Šeštadienį Alytuje “Varsa-Stronglasas” priėmė turnyro lentelės kaimynę HC “Vilnius” komandą.  Įtemptoje kovoje pergalę išplėšė svečiai.

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų buvo akivaizdu, kad susitiko viena kitos vertos komandos. Viso pirmojo kėlinio metu 1-2 įvarčių persvara pirmavo vilniečiai (1:2, 6:8, 11:12). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 12:13.

Antrąjį kėlinį pirmavę vilniečiai savo persvarą prarado per 10 minučių, tačiau iki kėlinio pabaigos įstengė ją susigrąžinti (14:15, 17:17, 22:21, 23:24). Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 7 minutėms, svečiai susikrovė 3 įvarčių persvarą ir užbaigė rungtynes pergale – 25:28.

Alytaus “Varsos-Stronglaso” ekipoje išsiskyrė  Remigijus Čepulis pelnęs  10, Gintautas Adamkevičius –pridėjo 5 bei  Ridas Čeginskas ir Nedas Buronko įmetė po  4 įvarčius.

HC “Vilniaus” komandoje labiausiai pasižymėjo  Vaidas Drevinskas ir Martynas Žala įmetę po  9 įvarčius.

Po šio pralaimėjimo alytiškiai su 14 taškų žengia 4-oje turnyrinės lentelės vietoje.