Moksleiviai kviečiami dalyvauti konkurse „Skaidrumą kuriame kartu“

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (toliau – STT), vykdydama vieną iš savo veiklos krypčių – visuomenės antikorupcinio sąmoningumo didinimą, ir norėdama aktyviai prisidėti prie jaunimo antikorupcinių nuostatų stiprinimo, kviečia Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinių mokymo įstaigų 9–12 klasių moksleivius dalyvauti konkurse „Skaidrumą kuriame kartu“. Konkursas vyks 2021 m. spalio 25 d. – lapkričio 22 d. Tai antikorupcinių žinių ir praktinių-kūrybinių darbų konkursas, kuriame gali dalyvauti bet kuri 9–12 klasė. Konkurso metu mokiniai, spręsdami užduotis, susijusias su pilietiškumo ir skaidrumo ugdymu, kartu prisidėdami prie praktinės-kūrybinės iniciatyvos skaidrumo suvokimo tema, turės galimybę ne tik įgyti žinių, tobulinti komandinio darbo įgūdžius, bet ir tapti skaidrumo lyderiais Lietuvoje. Geriausiai pasirodžiusios klasės pretenduos į tris nominacijas: „Skaidrumo lyderiai“, „Skaidrumo skleidėjai“, „Skaidrumo bendruomenė“. Nugalėtojai turės galimybę susitikti su Lietuvos Respublikos Prezidento institucijos atstovais, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centro komanda, Lietuvos radijo ir televizijos žurnalistais, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos atstovais, žinomais pilietiškumo skleidėjais, STT darbuotojais ir vadovybe.

STT kviečia visus Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio ugdymo įstaigų mokytojus, dėstytojus paskatinti ugdomus 9–12 klasių moksleivius dalyvauti šiame konkurse. Atkreipiame dėmesį, kad klasės atstovavimo teisė konkurse (registracija į konkursą, bendravimas su organizatoriais ir pan.) suteikiama tik mokytojams ar dėstytojams. Daugiau informacijos apie konkursą rasite STT interneto svetainėje, konkursui skirtame puslapyje: www.stt.lt/antikorupcinis-svietimas/moksleiviu-konkursas-skaidruma-kuriame-kartu/7589.
2021 m. spalio 25 d. 14 val. konkursu susidomėjusius mokytojus, dėstytojus, švietimo skyrių atstovus kviečiame į nuotolinę konsultaciją, kurios metu mielai atsakysime į kilusius klausimus. Visus norinčius dalyvauti nuotolinėje konsultacijoje kviečiame registruotis el. p. moksleiviai@stt.lt iki 2021 m. spalio 21 d. Jūsų nurodytu el. p. atsiųsime prisijungimo nuorodą. 

Siekdami suburti kuo daugiau konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ dalyvių, prašome šia informacija pasidalyti su ugdymo įstaigomis. 

STT informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą