Kviečiame siūlyti pretendentus Metų mokytojo premijai

Kasmet spalio 5 d., minint Tarptautinę mokytojų dieną, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje apdovanojami Metų mokytojai. Kviečiame aktyviai siūlyti pretendentus Metų mokytojo premijai gauti – dokumentų pateikimo terminas šįmet pratęstas iki gegužės 15 d.

Apdovanojimas gali būti skiriamas mokytojams, dirbantiems pagal formaliojo ir neformaliojo (išskyrus neformaliojo suaugusiųjų) švietimo programas, pagalbos mokiniui specialistams už reikšmingiausius pastarųjų 5 metų nuopelnus profesinėje veikloje, mokinių pasiekimus ir pažangą, darbus švietimo srityje, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą. 

Kandidatūras premijai gauti gali siūlyti mokyklų vadovai, mokyklų savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos, mokytojai, mokiniai, tėvai, vietos bendruomenės, socialiniai partneriai, savivaldybių administracijos. 

Metų mokytojo premija teikiama už ypatingus nuopelnus švietimui, ugdymui, už kūrybišką darbą ir patirties dalijimąsi su visa mokytojų bendruomene. Nuo 1998 m. šį apdovanojimą pelnė 128 Lietuvos mokytojai.

Premijos dydis – 120 bazinės socialinės išmokos dydžių (BSI šiuo metu yra 42 eur.). Premijų skaičių kiekvienais metais nustato švietimo, mokslo ir sporto ministras. 

Metų mokytojo premijos skyrimo nuostatus galima rasti ŠMSM svetainėje, o mokytojų rekomendacijas (pagal nuostatų 1 priede pateiktą formą) kartu su siūlomo pedagogo sutikimu (pagal nuostatų 2 priede pateiktą formą) teikti ministerijai adresu smmin@smsm.lt.

 

Komentarai

 • polkm
  prieš 2 minučių
  Liudijimas apie tai, kaip gavau paskolą iš dangaus patirties paskola

  geros dienos, ketinantis pareiškėjas, finansams, Mano vardas yra ALEX Marie. Aš esu Lietuvos pilietis, išvykstantis iš Jungtinės Valstijos, aš esu nekilnojamojo turto vystytojas iš Ajovos, Jungtinės Amerikos Valstijos, labai rekomenduočiau gauti paskolą, jei esate galvodamas apie bet kokius finansinius sprendimus arba pasiskolinti pinigų. Jie visada privertė mane jaustis taip, lyg būčiau vienintelis jų klientas, o atsakymų pateikimo laikas buvo neįtikėtinai geras. Noriu padėkoti jiems už puikų klientų aptarnavimą ir už gautas projekto paskolos lėšas 5 550 000,00 €.

  Jei jums reikia paskolos verslo, asmeninių, projektų, investicijų ir skolų konsolidavimo paskoloms, susisiekite su jais toliau nurodytu el. pašto adresu ir būtinai praneškite, kad aš jus nukreipiau.

  Susisiekite su jais šiandien.
  Paštas: contact@skyexperienceloan.com
  apsilankykite jų svetainėje: https://skyexperienceloan.com

Parašykite komentarą