Skelbiamas Lietuvos moksleivių dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“

Lietuvos nacionalinis kultūros centras skelbia 2018 m. Lietuvos moksleivių dailės konkursą „Sidabro vainikėlis".
Konkurso „Sidabro vainikėlis" parodų ciklas sumanytas tam, kad vaikai ir jaunuoliai galėtų parodyti visuomenei savo darbus, kuriems įtaką darė liaudies menas ar dalieji amatai. Jaunieji kūrėjai yra skatinami tobulinti savo žinias, meninius sugebėjimus, dailiųjų amatų įgūdžius ir varžytis dėl geriausiųjų vardo bei simbolinių prizų – sidabro vainikėlių. Konkursą organizuojančio Lietuvos nacionalinio kultūros centro darbuotojai tikisi, kad darbų parodos sudomins ir pritrauks jaunuosius meistrus ir jų bendraamžius, tėvus, pedagogus, veiksmingai prisidėti prie tradicinės kultūros puoselėjimo. Konkursas leis apžvelgti ir palyginti viso Lietuvos mokyklinio amžiaus jaunimo kūrybą, parengti gabiausius moksleivius, įvertinti talentingiausius jų mokytojus bei vadovus.
Konkursinėse parodose dalyvauti kviečiami 9–19 metų amžiaus (4–12 klasių) moksleiviai. Dalyviai skirstomi į dvi amžiaus kategorijas: 9–14 metų (4–8 klasės) ir 15–19 metų (9–12 klasės).
Konkursui pristatomi kūriniai turi būti priskiriami tradiciniams lietuvių liaudies vaizduojamosios dailės bei dailiųjų amatų žanrams: medžio skulptūra, medžio raižiniai, karpiniai, taikomieji medžio dirbiniai, pinti vytelių ir kitų tradicinių žaliavų dirbiniai, kalvystės dirbiniai, keramika, tekstilė, paprotinės dailės dirbiniai (margučiai, kaukės, verbos, sodai ir kiti).
Parengta pagal Lietuvos nacionalinio kultūros centro informaciją
Dalyvio anketa
Anketa pedagogams
Konkurso nuostatai

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą