Pirmokų pažintis su rajonu prasidėjo nuo herbo

Minint Vietos savivaldos dieną, Alytaus rajono meras pasveikino savivaldybės konkurso „Nuspalvink Alytaus rajono herbą“, skirto pirmų klasių mokiniams, nugalėtojus.

Rugsėjo 1-osios proga rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas įteikė pirmokams spalvinimo knygeles ir pakvietė juos dalyvauti konkurse. Mokiniai turėjo nuspalvinti knygelėje nupieštą Alytaus rajono herbą, nusifotografuoti ir nuotrauką atsiųsti savivaldybei iki spalio 1 d.

Pirmieji nuotraukas atsiuntė ir konkursą laimėjo Pivašiūnų ir Burtimonių gimnazijų pirmaklasiai. Minint Vietos savivaldos dieną, jie pakvieti atvykti į savivaldybę ir parodyti knygeles su nuspalvintais rajono herbais. Pirmokus paragino nuspalvinti savivaldybės herbus ir nuotraukas konkursui atsiuntė mokytojos Rita Peckuvienė ir Rima Zajančkauskienė, kurios ir palydėjo vaikus į savivaldybę susitikti su meru ir atsiimti prizo.

Rajono meras A. Vrubliauskas su pirmokais ir mokytojomis sutiko savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Jis apžiūrėjo vaikų knygeles. Pirmokėliai buvo nuspalvinę ne tik rajono herbą, bet ir kitų puslapių paveikslėlius. Meras atkreipė dėmesį, kad juos vaikai nuspalvino skirtingomis spalvomis. „Vaikai visi saviti ir skirtingi, tad pasaulį mato skirtingai“, – pažymėjo rajono meras.

Kol jis pasirašinėjo po knygelėse išspausdintu sveikinimu ir linkėjimu pirmaklasiams, vaikai žiūrėjo filmą apie Alytaus rajoną, vartė jiems dovanų skirtas knygeles apie saugų eismą bei išbandė rašiklius.

Nors pirmokai dar nežinojo savo seniūnijų seniūnų pavardžių, tačiau visi teisingai vardijo rajono herbo spalvas ir kas jame pavaizduota, žinojo, kad jame nupieštos gėlės yra raudonos lelijos.

Rajono meras pabendravęs su mažaisiais rajono mokinukais, palinkėjo jiems būti sveikiems ir draugiškiems, už dalyvavimą konkurse kiekvienai klasei padovanojo po tortą, o mokytojoms – knygas apie Alytaus rajoną.

Konkursą „Nuspalvink Alytaus rajono herbą“ savivaldybė organizavo antrą kartą. Pernai jį laimėjo Pivašiūnų gimnazijos pirmokai.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą