Alytaus kraštas pristatytas Latvijoje ir Estijoje

Vasario pirmoje pusėje Alytaus turizmo informacijos centras dalyvavo 26-ojoje tarptautinėje specializuotoje turizmo ir laisvalaikio parodoje „Balttour 2019" – ji vyko Rygos tarptautiniuose parodų rūmuose „BT1", ir tarptautinėje turizmo parodoje „Tourest 2019" Talino parodų centre.

Rygoje vykusi „Baltour" yra populiariausia Baltijos regione turizmo paroda, siūlanti išsamią informaciją apie naujausius sezono pasiūlymus keliautojams, įvairias pramogas lankytojams bei ypatingą dėmesį profesionaliai auditorijai. Parodos organizatorių duomenimis, iš viso parodoje buvo daugiau kaip 860 turizmo arba su turizmu susijusių įmonių iš įvairių pasaulio šalių, apsilankė apie 28 000 lankytojų. Alytaus kraštas buvo pristatytas bendrame Lietuvos stende kartu su Panevėžio, Plungės, Kėdainių, Joniškio, Jurbarko, Pakruojo, Ukmergės ir Lazdijų savivaldybėmis. Atskirus stendus parodos lankytojams pristatė Druskininkai, Birštonas, Biržai, Šiauliai, Trakai, Rytų ir Vakarų Lietuva.

Talino „Restour" paroda yra seniausia ir didžiausia Baltijos šalyse, organizuojama nuo 1991 metų. Organizatorių duomenimis, parodoje prisistatė 584 dalyviai iš 30 šalių ir apsilankė apie 30 000 lankytojų. Alytaus kraštas buvo pristatytas bendrame stende su Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Birštono, Šiaulių rajono, Plungės, Šiaulių, Joniškio, Trakų, Biržų, Ukmergės, Anykščių ir Ignalinos savivaldybėmis. Stende apsilankė Lietuvos ambasados Estijoje patarėjas Andrius Pauga.

Abiejose parodose buvo pristatyti mūsų krašto turizmo ištekliai ir paslaugos: lankytinos vietos, ekskursijos, edukacinės programos, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos. Lankytojai aktyviai domėjosi pramogomis šeimoms su vaikais, ką galima pamatyti, paragauti, poilsiauti ir kaip smagiai bei turiningai praleisti laiką mūsų krašte.

Alytaus turizmo informacijos centro išankstiniais duomenimis, 2018 metais apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję daugiau kaip 540 svečių iš Latvijos ir per 230 – iš Estijos.

Alytaus turizmo informacijos centro informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą