Alytaus kraštas pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje

 

2019 m. lapkričio 21 – 23 d. surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje „TT Warsaw ’19“ Varšuvoje Alytaus turizmo informacijos centras pristatė Alytaus krašto turizmo išteklius.
Alytaus turizmo vietovės, objektai ir paslaugos pristatytos kartu su kaimyninių Lazdijų ir Varėnos rajonų turizmo pasiūlymais bendrame Lietuvos stende.
Pirmoji parodos diena buvo skirta tik verslo atstovams. Lenkijos kelionių organizatoriai domėjosi pramogomis, apgyvendinimo bei maitinimo galimybėmis turistų grupėms. Individualius lankytojus domino įvairi informacija – aktyvaus poilsio galimybės, dviračių takai ir maršrutai, apgyvendinimo paslaugos, vandens turizmo trasos ir apribojimai ir kt. Alytaus turizmo informacijos centras parodoje pristatė leidinius apie Alytaus kraštą lenkų kalba, turistinį ir dviračių takų žemėlapius, informaciją apie Alytaus kraštotyros muziejų, Alitos pažintinę programą, nuotykių parką „Tarzanija“, edukacines kulinarines programas, dalino turizmo paslaugas teikiančių įmonių kontaktus.
Tai viena iš didžiausių tarptautinių turizmo parodų visoje Lenkijoje, vykstanti jau 27-ąjį kartą. Tris dienas vykusioje parodoje apsilankė virš 20000 lankytojų, savo paslaugas pristatė 450 dalyvių iš 50 šalių.
Kaimyninė Lenkija išlieka viena iš labiausiai perspektyvių turizmo rinkų Lietuvoje. Turistai iš Lenkijos pagal Alytaus turizmo informacijos centro lankytojų statistikos duomenis patenka tarp svarbiausių ir gausiausiai mūsų kraštą lankančių turistų. Alytaus turizmo informacijos centre 2018 m. informacijos ieškojo beveik tūkstantis lankytojų, o viešbučiuose buvo apsistoję virš 700 svečių iš Lenkijos.

Alytaus turizmo informacijos centro informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą