Pasiruošti Velykoms teks iš anksto: prekybos centrai praneša, kaip dirbs per šventes

Dauguma prekybos centrų Lietuvoje pirmąją šv. Velykų dieną nedirbs, todėl norimais produktais ir prekėmis teks pasirūpinti iš anksto. Tačiau antrąją šventės dieną parduotuvės vėl atvers duris pirkėjams.

Prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai, kaip ir pernai, pirmąją šv. Velykų dieną sutiks ilsėdamiesi, todėl sekmadienį, balandžio 4 d., visoje šalyje „Maximos“ parduotuvės nedirbs. Visgi pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, parduotuvės dirbs kaip įprastai.

„Per šv. Velykas, kaip ir didžioji Lietuvos dalis, ilsėsimės ir skirsime laiką pabūti su artimaisiais, kiek leis karantino sąlygos. Kviečiame pirkėjus į tai atsižvelgti ir kuo anksčiau planuoti šventinius apsipirkimus, kad šv. Velykoms visi pasiruoštume ir patogiai, ir saugiai“, – teigė Jolanta Bivainytė, prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė.

Ji pažymėjo, kad dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laikai karantino metu laikinai yra sutrumpinti.

„Atsižvelgėme į dėl COVID-19 pandemijos pasikeitusius pirkėjų poreikius bei norėjome sumažinti darbo krūvį savo darbuotojams, todėl sutrumpinome kai kurių parduotuvių darbo laiką.

Kasdien stebime situaciją ir priimame sprendimus, kad užtikrintume darbuotojams saugią darbo aplinką, o pirkėjams – saugų apsipirkimą. Taigi, esant poreikiui, parduotuvių darbo laikus koreguojame tam tikrose Lietuvos savivaldybėse arba atskirose mūsų prekybos tinklo parduotuvėse“, – sakė J. Bivainytė.

Į „Lidl“ parduotuves pirmąją Velykų dieną taip pat patekti nepavyks.

„Turime tradiciją, jog per didžiąsias metų šventes „Lidl“ parduotuvės nedirba, tad ir šiemet pirmąją Velykų dieną visos „Lidl“ parduotuvės nedirbs. Toks sprendimas priimamas jau ketvirtus metus iš eilės, kad visi darbuotojai šventes galėtų praleisti su savo šeimos nariais. Antrąją Velykų dieną visos „Lidl“ parduotuvės darbą pradės nuo 8 val. ir dirbs įprastu darbo laiku“, – komentavo „Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė.

Tokį pat sprendimą priėmė ir prekybos tinklai „Iki“ bei „Rimi“.

Visgi „Rimi Lietuva“ tinklo komunikacijos vadovė Renata Keršienė akcentavo, kad nuo balandžio 1 d. dalis „Rimi“ tinklo parduotuvių, kovą dirbusių valanda ar keliomis trumpiau, vėl dirbs įprastomis darbo valandomis.

Trumpesnes darbo valandas balandį dirbs tik septynios „Rimi“ parduotuvės: Šiauliuose – Dainų rajone bei prekybos ir pramogų centre „Saulės miestas“, Panevėžyje – prekybos centre „Ryo“, Utenoje, Jonavoje, Vilniuje – Didžiojoje gatvėje bei Paupyje. Dėl karantino toliau uždarytos liks express formato parduotuvės Vilniuje, Konstitucijos prospekte, bei Druskininkuose.

Prekybos tinklas „Norfa“ pirmąją Velykų dieną taip pat nedirbs, tačiau dieną prieš šventes ir dieną po jų – darbo laikas keisis.

„Jau seniai tapo tradicija, kad „Norfa“ nedirba per didžiąsias šventes. Per Velykas „Norfos“ nedirbs, o dieną prieš ir dieną po Velykų dirbs trumpiau“, – informavo prekybos tinklo „Norfa“ atstovas spaudai Darius Ryliškis.

„Norfos“ parduotuvės balandžio 3 d. dirbs iki 20 val., balandžio 4 d. nedirbs, balandžio 5 d. dirbs nuo 9 iki 21 val.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą