Horoskopas antradieniui, birželio 11 d.

Avinas Atsiranda puikių galimybių užmegzti svarbius ryšius, susitarti su kolega, partneriu ar vadovu dėl perspektyvaus reikalo. Tiesa, venkite kraštutinumų bendraudami (ypač su pareigūnais) ir vairuodami automobilį. Neskubėkite žadėti.

Jautis Yra kam pakovoti už jus, tad šiandien nesivelkite į jokius konfliktus. Darbe venkite kristi vadovybei į akis, namuose nesiaiškinkite santykių su artimaisiais dėl skirtingų įsitikinimų.

Dvyniai Viskas klostosi jūsų naudai. Labiau pasikliaukite savo jėgomis ir sėkme. Šios dienos laimėjimai bus naudingi ilgam.

Vėžys Paprastai dabartinės problemos neišsispęs, tačiau šiandien ryžtingais veiksmais galite pasiekti savo tikslą. Nebijokite rizikuoti.

Liūtas Nors šiandien reikia grumtis – patikėkite mūšio lauką partneriams. Jums reikia stebėti kovojančius, mokytis iš savo priešų. Su antrąja puse venkite bet kokių santykių aiškinimosi: galite likti vieni.

Mergelė Gyvenimas gali iškelti sudėtingų ultimatumų, kai bet koks apsisprendimas brangiai kainuoja.

Svarstyklės Jūsų svajonės pildosi – tai jūsų nuopelnas. Tinkama diena svarbiems reikalams tvarkyti, ypač susijusiems su pinigais, juridiniais keblumais, tolimomis kelionėmis, komandiruotėmis ir užsieniečiais.

Skorpionas Atkakliai siekite savo tikslo. Nepraleiskite progos spręsti su vadovybe savo paaukštinimo klausimą. Jei gausite darbo pasiūlymų dirbti užsienyje, verta sutikti.

Šaulys Ieškokite ryžtingų ar bent jau įtakingų draugų – ir įstrigęs reikalas bematant pajudės. Kovokite už savo idėjas, naujus projektus – laimėsite žalią šviesą.

Ožiaragis Kas moka žarijas žarstyti svetimomis rankomis, šiandien nemažai pasieks. Verčiau likite nuošalyje ir nesileiskite įtraukiami į avantiūras. Nerizikuokite savo garbe.

Vandenis Dabar turite realią progą laimėti konkurencinę kovą, sutvarkyti jums svarbų reikalą taip, kaip norite. Nevenkite susitikti su aukštais, įtakingais asmenimis – jums reikalingi svarūs sąjungininkai ir užtarėjai.

Žuvys Tai, ko siekėte, gali tapti jūsų, tik nesustokite likus žengti paskutinį žingsnį. Palanku tvarkyti konfidencialius finansinius reikalus. Tinka kreiptis į ką nors ir dėl finansinės pagalbos.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą