Septintasis "Sūrių Festivalis" ateinantį šeštadienį

Šeštadienį, rugpjūčio 15 dieną, Druskininkuose įvyks septintasis "Sūrių Festivalis". Tai kasmetinis renginys, sukviečiantis smulkius įdomių sūrių gamintojus. Renginio pradžia 11 val.

Šiemet festivalyje dalyvaus penkiolika sūrių gamintojų iš Lietuvos. Lankytojai galės iš arti susipažinti su gamintojais, paragauti ir nusipirkti sūrių. Tradiciškai organizuojamas ir sūrių konkursas, kuriame, be komisijos, savo žodį tarti galės ir publika. Speciali palapinė bus skirta nuo 11 iki 14:30 ragauti ir balsuoti už labiausiai patikusį sūrį, kurio gamintojas bus apdovanotas specialiu prizu. 

Iškilmingose Žolinės šv. mišiose Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje vidudienį bus meldžiamasi ir už sūrininkus. 

Festivalio lankytojams ruošiamos degustacijos, edukacinė programa, vaikų kūrybinės dirbtuvės. Publiką kviesime dalyvauti akloje sūrių degustacijoje ir laimėti festivalio prizų. Renginyje koncertuos grupė "Railway Stompers".

Organizatoriai Druskininkų kultūros centras Restoranas "Velvetti" Sūrininkų asociacija

Daugiau informacijos renginio Facebook puslapyje.

Programa:

11:00 Renginio pradžia

Mugė

Gourmet kiemelis. Penki festivalio sūriai pavirs originaliais "Velvetti" šefų užkandžiais

Mėgstamiausio publikos sūrio rinkimai

Aklos degustacijos

Kūrybinės dirbtuvės vaikams

11:30 Degustacija. Minkštųjų sūrių ir alyvuogių aliejaus derinimo paslaptys. Keturi sūriai ir keturi alyvuogių aliejai. Veda Paulius Jurkevičius (Roma). Su išankstiniais bilietais, kaina 25 Eur žmogui

12:00 Šv. mišios Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje, kurių metu bus laiminamas sūris

12:45 Degustacija. Klasikiniai Vakarų Europos sūriai. Olandija, Italija, Prancūzija, Šveicarija. Puskiečiai, kietieji, mėlyno pelėsio, karvių, avių, ožkų pieno sūriai. Veda sūrio ekspertas iš specializuoto sūrio parduotuvių tinklo "Say Cheese" Vytas Vaga. Su išankstiniais bilietais, kaina 25 Eur žmogui

15:00 Sūrių konkurso apdovanojimai

15:30 Railway Stompers koncertas

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą