Nuotraukos autorius: V.Pilkauskas

Benediktas Vanagas parodė savo klasikinį „Mercedes-Benz“, kuris sieja jį su Ponu Bynu

Rowanas Atkinsonas, dar puikiai lietuviams pažįstamas iš kultinio britų serialo „Ponas Bynas“, pasaulyje išgarsėjo kaip komikas ir aktorius. Tačiau besidomintys technika ar pačiu R. Atkinsonu žino, kad jis taip pat vertina išskirtinius automobilius.  

Jo kolekcijoje buvo „McLaren F1“, kurį aktorius įsigijo 1997-siais už 640 tūkst. svarų, du kartus sudaužė ir 2015-siais pardavė už 8 milijonus svarų (8,6 mln. eurų), vieną iš 89 pagamintų „Aston Martin V8 Zagato“ ir „Mercedes-Benz E500“ (W124).  

Būtent tokį automobilį savo kolekcijoje turi ir „General Financing team Pitlane“ komandos pilotas Benediktas Vanagas.  

Gaminti padėjo „Porsche“ 

Šį egzempliorių žino net nesidomintys automobiliais.  

Jie buvo naudojami prancūzų komedijoje „Taksi“, kurioje blogiukai vairavo galinguosius „Mercedes Benz E500“. Kodėl E500 vertina pasaulio automobilių entuziastai?  

Turbūt galima teigti, kad automobilio ugnelė slypi jo atsiradimo istorijoje. „Mercedes-Benz“ buvo kuriamas konkuruoti su to meto BMW M5, o jį pagaminti padėjo „Porsche“.  

Būtent „Porsche“ gamykloje vos 10 tūkstančių rankomis surinktų E500 gimė nugalėti M diviziją derinant prabangą, komfortą ir sportiškumą.  

Tai atsiskleidžia žvilgtelėjus į jo specifikacijas.  

Įspūdinga dinamika 

V8 variklis, maloniai linguojant patogiose „Recaro“ sėdynėse, leis įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/val. per 5,5 sekundes.  

Skaičiai gana solidūs net šiems laikams, o turint omenyje, kad „Mercedes-Benz E500“ skaičiuoja trečią dešimtį metų, šie pasiekimai dar labiau stebina.  

Tai nėra vienintelis E500 išskirtinumas.  

Daugiau apie kolekcinį „Mercedes-Benz“ galite sužinoti ketvirtajame B. Vanago „Youtube“ kanalo rubrikos „Vanagas Extreme Machines“ epizode. 

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą