Alytaus visuomenės sveikatos biure vyko praktiniai metodai, naudojant Lego Serious play metodiką

Aukštas psichologinis-socialinis stresas yra dažna problema kiekvienam asmeniui. Statistika rodo, kad mintys apie savižudybę yra dažnos. Bet kuriuo metu maždaug 1 iš 25 žmonių galvoja apie savižudybę. Daugeliui žmonių galvojimas apie savižudybę nebūtinai reiškia mirtį. Dažnai, tai būna priežastis pabėgti nuo skausmo, kuris atrodo nepakeliamas. Dėl nuolatinės įtampos, nerimo atsiranda savižudybės rizika. Tačiau to išvengti galima naudojant naujus mokymosi metodus, kurie padeda įsigilinti į esamas problemas ir atrasti sprendimų galimybes.
Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras nuolat ieško naujų ugdymo būdų ir veiklų, kurios pritrauktų gyventojus, leistų jiems atsiverti, išreikšti mintis ir padėtų gyventi sveikiau. 2019 m. rugpjūčio 27 – 29 dienomis biure vyko mokymai, skirti visuomenės sveikatos specialistams, socialiniams pedagogams ir psichologams, kuriuose buvo mokoma taikyti inovatyvius praktinius metodus naudojant LEGO SERIOUS PLAY metodiką savižudybių prevencijos srityje. Ši metodika sulaukė didelio susidomėjimo net tik vaikų tarpe, bet ir tarp suaugusiųjų. LEGO kaladėlių pagalba kiekvienas dalyvis į moderatoriaus klausimą atsako sukonstruodamas savo 3D modelį iš specialiai parinktų LEGO detalių. Sukurti 3D modeliai tampa grupinių diskusijų, patirties pasidalinimo, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo pagrindu. Darbo su LEGO kaladėlėmis tikslas – maksimaliai padidinti žmonių, dirbančių susitikime prie stalo asmeninį potencialą, įžvalgas, pasitikėjimą ir įsitraukimą į nurodytą temą. Tai užtikrina, kad problemų sprendimo metu bus atsižvelgiama į kiekvieno dalyvio žinias, įgūdžius ir nuomonę.

 

Komentarai

 • Christy Walton
  prieš 52 minučių
  Sveiki, ar ieškote skolų konsolidavimo paskolos, paskolų be užstato, paskolų verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalo ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: christywalton355@gmail.com
 • Hinson
  prieš 38 minučių
  Mes siūlome visų tipų finansinių paskolų paslaugas, kurių palūkanų norma yra net 2%. Mūsų pasiūlymai svyruoja nuo minimalios sumos 10 000,00 € iki didžiausios sumos 10 000 000,00 €. Suinteresuoti kandidatai turėtų el. paštu atsiųsti toliau nurodytą informaciją: -

  paštas: agenthinson@gmail.com

  SKOLINĖJO PARAIŠKOS FORMA:-

  Vardas:
  Suma:
  Trukmė:
  Šalis:
  Telefono Nr.:

  Pastaba: visi el. laiškai siunčiami adresu agenthinson@gmail.com
 • Derek
  prieš 4 minučių
  Wassup Folks,

  I genuinely hope this finds you well.

  I wanted to share some wonderful news with you today: with the assistance of hackersprints, I just recovered my lost Crypto worth $74,000 that was stolen by scammers. It all started earlier this month, when I received an email from a stranger advertising a bogus Bitcoin investment opportunity. I fell for his fake promises and invested with the company. Fortunately, with the assistance of hacker sprints, I was able to detect the fraud before it was too late. The Expert was able to retrieve the funds promptly and efficiently, and I am truly grateful for His knowledge and assistance. If you ever find yourself in a scenario like this, I highly suggest hackersprints@gmail.com. The Expert's assistance was crucial.

Parašykite komentarą