Ukrainiečio fotografo darbuose – susigiminiavusių miestų vaizdai

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka pristato jauną ukrainietį fotografą Aleksandrą Grinčenko – reportažinės fotografijos atstovą. Nuo sausio 17 d. alytiškiai galės apžiūrėti šio autoriaus fotografijų parodą „Susigiminiavę miestai. Alytus – Kremenčukas".

Aleksandras Grinčenko 2013 m. Ukrainoje pripažintas Metų fotografu. Dirbdamas Kremenčuko miesto laikraštyje, parengė šimtus fotoreportažų apie mieste vykstančius renginius, nufotografavo daugybę pasaulinio lygio žvaigždžių koncertų. Kremenčuke, neįprastoje vietoje – centrinėje miesto gatvėje – eksponuojamos dvi nuolat veikiančios šio fotografo parodos „Kremenčuko grožis" ir „Kremenčukas iš paukščio skrydžio".

Neseniai Kremenčuko miesto bibliotekoje buvo atidaryta A. Grinčenko fotografijų paroda „Kremenčukas – Alytus". Joje eksponuotos fotografijos atkeliavo ir į Lietuvą. Žinoma, mūsų bendruomenei smalsiausia pamatyti tą parodos dalį, kuri skirta mūsų miestui. Alytaus vaizdus parodos autorius užfiksavo praėjusiais metais Dzūkijos sostinėje vykusio Alytaus miestų partnerių fotografų projekto metu.

Kviečiame pamatyti, kaip susigiminiavusius miestus išvydo Ukrainos fotomenininkas. Jo fotoobjektyvo užfiksuoti Alytaus ir Kremenčuko vaizdai bus eksponuojami J. Kunčino viešosios bibliotekos languose ir fojė iki vasario 12 dienos.

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą