Virtualiai įžiebta Alytaus Kalėdų eglutė!

Alytaus eglutė įžiebta virtualiai, todėl kaip atrodo mūsų spindinti žaliaskarė taip pat galite pamatyti tik virtualioje nuotraukoje!

Kaip jau ir minėta, ji Rotušės aikštėje dar nešviečia, todėl vykti apžiūrėti jos dabar tikrai neverta. Kalėdos – stebuklų metas, todėl ir eglė sužibs stebuklingu laiku. O pamatyti ją gyvai tikrai spėsite, tam turėsite visą mėnesį! 

Paslaptį, kaip šiemet atrodys eglutė, stengėmės išlaikyti ilgai. Tačiau jau minėjome, kad įsigijome karkasą ir žaisliukus, kuriuos naudosime ne vieną kartą. Sugalvojome eglutės puošimo idėją, kurią įgyvendino bendrovė 2MP. Nors įprastai ši įmonė tvarko mūsų miestą, tačiau jie nepabijojo prisiimti iššūkio ir pirmą kartą papuošti mūsų žaliaskarę. Puošdami jie įdėjo daug širdies ir nuoširdumo. Tad dėkojame jiems.

Kad eglutė nebūtų vieniša, šiemet jos prieigas puošia įvairių dydžių dovanų dėžutės. Į vieną iš jų galima įeiti ir pajusti, kaip jaučiasi dovanos laukdamos, kol jas išpakuos. Pati eglutė papuošta įvairaus dydžio auksiniais, sidabriniais ir raudonais žaisliukais. Pastarieji eglutę puošia tarsi vienas didelis dovanų kaspinas. Eglutė, kaip ir šalia esantys medžiai, taip pat šviečia geltonomis lemputėmis, papildomo žaismingumo suteikia žybsinčios blykstės.

Aplankant eglutę, senamiesčio skvere šviečiančius angelus, Miesto sode žibantį medelį ar kitas gražias miesto vietas, nepamirškite veido kaukės, laikykitės saugumo priemonių, nesibūriuokite ir išlaikykite bent 2 metrų atstumą nuo kitų asmenų. 

AMS,  Komunikacijos skyriaus informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą