Alytuje iškils nauja medinių ir metalinių konstrukcijų gamykla

Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis pasirašė investicijų sutartį su UAB „VA statyba“. Įmonei bus išnuomotas 3,6887 ha žemės sklypas Pramonės parke, Fortų g. 3. Čia investuotojai planuoja statyti medinių ir metalinių konstrukcijų gamyklą, kurioje bus sukurta iki 100 naujų darbo vietų. 

„Džiaugiuosi, kad į Pramonės parką ateina alytiškiai – jie puikiai žino, koks yra Alytus, kokia čia rinka, kodėl verta pas mus investuoti. Ši sutartis mums didelis laimėjimas: apleistas, nenaudojamas sklypas pagaliau bus įveiklintas. Prieš dešimtmetį jis buvo išnuomotas verslininkams, kuriais miestas patikėjo, o jie savo įsipareigojimų nevykdė. Dabar čia gerai žinoma vietos įmonė statys vieną gamybinį pastatą, o po dar du. Naujos darbo vietos gyventojams, milijoninės investicijos, augantis Pramonės parkas, tad kaip nesidžiaugsi?“, – po sutarties pasirašymo sakė Alytaus miesto meras.

Nors praėjusieji metai daugeliui įmonių buvo sudėtingi dėl šalį užklupusios pandemijos, „VA statyba“ direktorius Virginijus Almanaitis pasakojo, kad darbai nesustojo. Priešingai – praėjusiais metais įmonė sėkmingai įgyvendino statybos ir rekonstrukcijos projektus bei toliau plečiasi.

„Nesinori kalbėti tuščiai. Norisi greičiau pastatyti naują gamyklą, pradėti veiklą, o tada jau patys alytiškiai galės įvertinti. Nuoširdžiai dėkoju Alytaus miesto savivaldybei už palaikymą ir pasitikėjimą, tai mums labai svarbu“, – sakė V. Almanaitis.

Į naują gamyklą verslas ketina investuoti daugiau kaip 1,8 mln. eurų. Statybos turėtų prasidėti 2022 m. Visu pajėgumu gamykla veiklą turėtų pradėti 2024 m.

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą