Alytuje įrengta pirmoji trumpojo sustojimo stotelė

Alytuje - nauji sprendimai eismo dalyvių patogumui. Šiandien prie Senamiesčio pradinės mokyklos įrengta „Bučiuoju ir važiuoju" (ang. Kiss and ride) greitojo moksleivių išlaipinimo ir įlaipinimo stotelė. Tokio tipo stotelės populiarios visame pasaulyje, o jų paskirtis - sustoti, greitai ir saugiai išleisti į mokyklą savo vaiką ir nuvažiuoti.
Prie Senamiesčio pradinės mokyklos taip pat atnaujintas gatvės ženklinimas bei pastatyti specialieji kelio ženklai. Speciali Tėvelių stotelės vieta įrengta šalia šaligatvio, kad ne tik būtų saugu išleisti pradinuką į mokyklą, bet kartu nebūtų trikdomas pravažiuojančių transporto priemonių eismas.
Alytuje ši aikštelė pirmoji mieste, jau netrukus tokios aikštelės bus įrengtos šalia V.Ramanausko-Vanago gimnazijos bei „Sakalėlio" pradinės mokyklos, o ateityje – ir prie likusių mokyklų.
Saugaus eismo priemonėms Alytuje didelis dėmesys skiriamas jau nuo praėjusių metų. Įrengtos išmaniosios perėjos (jų ateityje atsiras ir daugiau), saugumo salelės, naujai ženklinamos gatvės, pėsčiųjų perėjos žymimos raudona danga ir kita.

 

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą