Planuojama atnaujinti Rotušės bokšto laikrodį


Planuojama dar šiemet atkurti rotušės bokšto laikrodį, kuris būtų su skystųjų kristalų ekranu. Laikrodis taip pat turėtų galimybę leisti alytiškiams ir miesto svečiams kitą informaciją, pavyzdžiui svarbių švenčių metu čia sužibtų kurios nors šalies vėliava ar kitas vaizdas.
Šiuo metu rotušės bokšte esantis laikrodis neveikia jau daug metų, senoji sistema technologiškai pasenus. Naują laikrodį sudarytų 4 LED ekranai ir jis būtų naudojamas kaip universalus įrenginys. Dažniausiai jis rodytų mechaninio laikrodžio imitaciją, o svarbių datų metu, kitą informaciją. Pasato bokšte esamą vėliavos stiebą, kuris sumontuotas bokšto išorinėje pusėje, numatoma permontuoti į laikrodžio (kubo) vidų ir įrengti vėliavos aptarnavimo aikštelę.
Vyko ilga diskusija dėl naujo laikrodžio reikalingumo, tačiau galiausiai sprendimą pavyko suderinti su Alytaus miesto savivaldybės pastatą projektavusiu architektu Sauliumi Juškiu ir savivaldybės architektais.
Šiuo metu vykdomi viešieji pirkimų procedūros naujam laikrodžiui įrengti. Pasiūlymai priimami iki rugpjūčio mėnesio pabaigos. Planuojama jo įrengimui skirti iki 95 tūkst. eurų.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą