Per Alytaus gimtadienį dviračių take susitikime 13-ąjį kartą

Jau 13 metus AB mašinų gamykla „Astra“ suburia alytiškius bendram tikslui –  pasivažinėti Alytaus miesto dviračių takais. Šįmet visus – didelius ir mažus – kviečiame į žygį, skirtą šeimoms „Šeima – mūsų stiprybė“.

Bendrovė „Astra“ ir jos partneris „Pretendentas“ bei Alytaus profesinio rengimo centras Alytaus miesto gyventojus 2020 m. birželio 13 d. 10 val. kviečia dviračių žygį pradėti nuo Didžiosios Dailidės ežerėlio įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės prie pėsčiųjų ir dviračių tako, A. Baranausko ir Daugų gatvių sankirtos, finišas – Dainų slėnyje.

Maršruto metu planuojame aplankyti pačias gražiausias Nemuno pakrantes, dviejuose punktuose sustoti. Maršruto ir dviratininkų žygį prižiūrės ir žygio lipdukus atitinkamai pažymėtuose punktuose klijuos Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai.

Dalyvių, finišavusių Dainų slėnyje, lauks apdovanojimai ir siurprizai. Planuojama apdovanoti tuos žygio dalyvius, kurie jau ne pirmi metai dalyvauja miesto dienų dviračių žygyje ir turi sukaupę lipdukų, ženkliukų, kitos žygių metu dalijamos atributikos kolekciją, pagerbti gausias šeimas.

Pasak dviračių žygio sumanytojo ir Alytaus miesto garbės piliečio Semiono Bondarevo, šio žygio tikslas yra ne varžytis, kas greičiau pasieks galutinį punktą, o pasigrožėti gamtos ir miesto vaizdais, atrasti tas ilgalaikes vertybes, kurios sieja šeimą ir bendruomenę.

Dviračių žygio dalyviai registruojami tel. (8 315) 55 153  darbo dienomis I–III nuo 8 iki 17 val., V nuo 8 iki 15.45 val. arba https://bit.ly/2U5IMUC. Registruojantis būtina nurodyti vardą, amžių ir el. paštą, o jeigu registruojama šeima – įvardijami visi jos nariai ir nurodomas kiekvieno iš jų amžius.

Būkit budrūs ir saugūs kelyje! Renginio dalyviai privalo laikytis bendrųjų karantino metu taikomų saugos reikalavimų ir saugių atstumų, tinkamos asmens higienos, per apdovanojimus būti su apsaugine kauke. Gerbkime save ir šalia esančiuosius!

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą