Lazdijų meras vėl pildė vaikų svajones

Artėjant gražiausioms metų šventėms visi geros valios žmonės kviečiami padėti įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų kalėdinius troškimus. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, ne vienerius metus aktyviai palaikantis socialinio projekto „Vaikų svajonės“ idėją, šiemet taip pat išsvajotomis dovanomis pradžiugino projekte užsiregistravusius mažuosius Lazdijų rajono gyventojus. „Turime būti bendruomeniški ir jautrūs, kuomet kalbame apie nuoširdžias vaikų svajones, ypač tų, kurie jaučia socialinę atskirtį. Mūsų visų pareiga prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo. Juk geri darbai, kuriems susiburiame draugėn, yra viena prasmingiausių žmogaus veiklų“, - keliaudamas su dovanomis pas mažuosius svajotojus kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis.

Nuoširdžiu vaikišku džiaugsmu tryško mažasis svajotojas Kajus, gyvenantis Krosnos seniūnijoje, kuomet iš mero rankų gavo droną. Kiek nustebęs vaikas atsiėmė dovaną ir ilgai nelaukęs išbėgo išbandyti  į lauką. Jo sesei Viktorijai taip pat išsipildė svajonė. Meras jai padovanojo nešiojamą kolonėlę. Viktorija rajono vadovui papasakojo, kaip jai sekasi mokykloje, o Kajus tėvams džiugiai demonstravo dovaną. 

Mero atvežta dovana nepaprastai nustebino Šeštokų seniūnijoje gyvenantį Edviną. Berniukas stengiasi mokytis, jam puikiai sekasi matematika. Socialinės darbuotojos paklaustas, ar pažįsta šį dėdę, Edvinas nedvejodamas atsakė, kad tai Lazdijų rajono savivaldybės meras. Jis berniukui padovanojo planšetę ir palinkėjo sėkmės moksluose bei gražių ateinančių švenčių. Meras aplankė taip pat Šeštokų seniūnijoje gyvenančią Eriką. Jai taip pat padovanojo planšetę, o broliams ir seserims atvežė saldainių.

Monikai, gyvenančiai Būdvietyje, išsvajotoji dovana buvo nešiojama kolonėlė. Monika tikriausiai nesitikėjo, kad jos svajonė bus išpildyta, nes atvykus jos nebuvo namuose, todėl dovaną meras paliko mamai, perduodamas Monikai šilčiausius linkėjimus ir sveikinimus su ateinančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. O Šlavantų seniūnijoje gyvenanti Erika sulaukė makiažo rinkinio. Ateityje ji svajoja dirbti grožio industrijoje ir tapti makiažo meistre, tad po truputį mokosi grožio paslapčių. Ši mero išpildyta svajonė jai padės tobulėti.

Apie lėlių namą svajojusios Karolinos, gyvenančios Noragėlių seniūnijoje, akys suspindo nepaprastu džiaugsmu, kuomet į namus žengė meras, nešinas taip labai lauktu žaislu. Mergaitė smalsiai apžiūrinėjo dovaną. Ji nekantriai laukė, kada galės išpakuoti realybe tapusią svajonę, tarėsi, kur statys naująjį žaislą ir kaip su juo žais.

Jolita, gyvenanti Seirijų seniūnijoje džiaugėsi, kad meras išpildė jos svajonę ir ji nuo šiol turės žaislinę virtuvėlę. Kartu su pusseserėmis galės kurti įvairius receptus, juos išbandyti ir visus vaišinti.

Lazdijų rajono  savivaldybės  informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą