Nuotraukos autorius: Darius Mincevičius

Gyventojai bus randami greičiau – gatvėms suteikti pavadinimai

Dar trijų Alytaus rajono kaimų gyventojus greičiau pasieks Greitoji pagalba, kitos specialiosios tarnybos, laiškai ir siuntos – Alytaus rajono savivaldybės taryba gatvėms, kuriose  jie gyvena, suteikė pavadinimus.

Krokialaukio seniūnijos Varnagirių kaimo gatvei suteiktas Naujakurių pavadinimas, Kalesninkų kaimo gatvei – Sūkurio gatvės pavadinimas. Alytaus seniūnijos Dubėnų kaime pavadinimai suteikti dviem gatvėms – vienai Lauko, kitai Dubėnų.

Savivaldybės tarybos sprendimu Alytaus seniūnijos Raudonikių kaime pakeistos Lauko gatvės geografinės charakteristikos.

„Suteikiant adresus, pastebėta, kad kai kurie gyventojai ar įmonės į jiems nuosavybės teise priklausančius žemės sklypus patenka iš gatvės, kuri yra kitame kaime. Todėl būtina įregistruoti gatvę tokiu pačiu pavadinimu ir tame kaime, kuriame reikalingas adresas. Santaikos kaimo teritorijoje esančios Naujakurių gatvės dalis įregistruota Varnagirių kaime, taip pat Cibiliekų kaime esančios Sūkurio gatvės dalis įregistruota Kalesninkų kaime. Gyvenamosiose vietovėse, kuriose pastatų ir žemės sklypų, kuriuose leidžiama pastatų statyba, yra ne daugiau kaip 20, gatvės gali būti neprojektuojamos. Šiuo metu Dubėnų kaime jau yra įregistruota 17 adreso objektų. Tačiau Dubėnų kaime pastebimas naujas sodybų kūrimas, žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimas, žemės naudojimo paskirties keitimas, todėl tikslinga buvo gatvėms suteikti pavadinimus“, – sakė Komunalinio ir architektūros skyriaus vyr. specialistė Alma Kontrauskienė.

Ji pastebėjo, kad Alytaus seniūnijos Raudonikių kaime pratęsta Lauko gatvė, kadangi prie šios gatvės atsirado nauji adresų objektai – gyvenamieji namai.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą