Valdančioji dauguma apsisprendė dėl svarbiausių pokyčių Alytaus rajone

Alytaus rajono savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos vadovybė ir trijų šios daugumos partijų atstovai bendrame pasitarime aptarė 2022 m. biudžeto projekto pozicijas bei planuojamos Europos Sąjungos paramos 7-erių metų plano galimybes.

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD), Socialdemokratų (SD) ir Darbo partijos (DP) atstovai Alytaus rajono taryboje dirba kaip valdančioji dauguma, todėl, priimant svarbiausius sprendimus, partneriai susirenka aptarti būsimų balsavimų, išsako savo pastabas, pasiūlymus.

Šį kartą svarbiausia pasitarimo tema buvo savivaldybės biudžeto projektas, kurį numatoma patvirtinti vasario 17 d. vyksiančiame tarybos posėdyje. Išsakę savo nuomonę, partijų atstovai pritarė projektui. Valdančiųjų teigimu, 2022 m. savivaldybės biudžete numatyta įgyvendinti daug darbų, kurie pagerins rajono žmonių gyvenimą, sudarys geresnes sąlygas verslui, kultūringam laisvalaikiui, skatins aktyvesnę kaimo bendruomenių veiklą. Numatyta nemaža komunalinių darbų ir kelių tvarkymo programa.

Politikų Algirdo Vrubliausko (TS-LKD), Virgilijaus Pranskevičiaus (SD) ir Raimundo Markausko (DP) vadovaujamų partijų skyrių atstovai pasitarime taip pat aptarė galimybes, kaip geriau panaudoti vadinamojo 7-erių metų plano Europos Sąjungos paramos investicijas, kurios žadamos savivaldybėms.

Sutarta didinti kaimo vietovių gyventojams skiriamas kompensacijas už malkas ir kitą kurą patalpų šildymui, nes išlaidos malkoms ir kitoms kuro rūšims labai pabrango (prisijungusiems prie centralizuotų tinklų gyventojams būsto šildymo išlaidos sumažėjo dėl Vyriausybės nustatyto nulinio pridėtinės vertės mokesčių koeficiento). Taip pat savivaldybė ir toliau skirs lėšų kompensacijoms už gyventojų įsirengiamus individualius nuotekų įrenginius, modernius šilumos siurblius.

Atskirai aptartos Vyriausybės įgyvendinamos sveikatos apsaugos bei švietimo įstaigų tinklo reformos. Valdančioji dauguma sutarė, kad savivaldybės įgyvendinamos priemonės turėtų amortizuoti galimus neigiamus šių reformų aspektus Alytaus rajone.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

  • polsovbcv
    prieš 37 minučių
    SKAITYKITE MANO LIUDYJIMĄ, KAIP GAUTI PASKOLĄ IŠ „SKY EXPERIENCE“ PASKOLŲ ĮMONĖS.

    Mano vardas KAROLINA, esu vienišas tėvas, prieš mirdamas mano vyrui jis paliko mums tiek daug skolų, aš buvau tokia sutrikusi ir nusivylusi, kaip sumokėti didžiulę skolą. Vieną dieną naršydamas internete aptikau liudijimą (sonia) apie dangaus patirties paskolą, todėl paprašiau 85 000 EUR paskolos 5 metams iš įmonės jos paštu (contact@skyexperienceloan.com) arba (skyexperienceloan@gmail). .com). Leiskite pasauliui žinoti, kas buvo padaryta dėl manęs, mano didžiausiai nuostabai, per mažiau nei 48 valandas mano paskola buvo patvirtinta su 2% palūkanų norma. Dabar aš sumokėjau savo vyro skolą ir pradėjau savo gyvenimą bei verslą. Aš ką tik įvykdžiau savo įžadą. Taigi, jei norite bent 2% paskolos, susisiekite su SKY EXPERIENCE PASKOLŲ ĮMONĖMIS. jos el. paštu
    (contact@skyexperienceloan.com) arba (skyexperienceloan@gmail.com). apsilankykite jos svetainėje http://www.skyexperienceloan.com

Parašykite komentarą