Kviečiame diskutuoti, koks bus Alytaus krovinių posto likimas

 

Jau rytoj Alytuje miesto savivaldybės vadovų inicijuotas susitikimas-diskusija Alytaus teritorinės muitinės krovinių posto klausimui aptarti.
Pasigirdus svarstymams, kad ateityje gali nelikti Kauno teritorinės muitinės Alytaus krovinių posto, verslininkai susirūpino, kad tai gali neigiamai paveikti jų veiklą. Panaikinus muitinės postą vidutinės ir smulkios įmonės patirs didelių nuostolių dėl specifinių deklaracijų pildymo sistemos reikalavimų.
„Jei Alytaus krovinių posto neliktų, tuomet įmonės, besinaudojančios Alytaus krovinių posto paslaugomis, patirtų dideles išlaidas išmuitinimo paslaugas atliekant Kaune arba Vilniuje. Tokiu atveju krovinio vežėjas ir krovinio laukianti įmonė sugaištų papildomą laiką ir išlaidos. Jos šiandien yra visiškai nepamatuotos“, – teigia Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė, Alytaus krašto verslininkų asociacijos prezidentė Dalia Matukienė. – Taip pat labai svarbu stiprinti regionų plėtrą. Visos regionui reikalingos įmonės turėtų būti čia, kartu investuodamos į savo regioną, o ne Kauną ar Vilnių.“
Alytaus miesto verslo įmonių atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys laukiami Alytaus miesto savivaldybės posėdžių salėje 2018 m. vasario 14 d. 15 valandą.
Susitikime bus aptariami Lietuvos muitinės veiklos pokyčiai, analizuojamos įmonių išlaidos, panaikinus muitinės postą, aptarti pasiūlymai ir galimi sprendimo būdai. Susitikime-diskusijoje dalyvauja Muitinės departamento, Kauno teritorinės muitinės, vežėjų asociacijos „Linava“ atstovai ir kiti.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą