Ką svarbu žinoti apie regioninių ligoninių ateitį?

Kokie iššūkiai ir perspektyvos laukia Lietuvos regioninių ligoninių? Kaip bus įgyvendinama sveikatos priežiūros kokybės politika? Kokie numatomi Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis apmokamų paslaugų tekimo sąlygų pokyčiai? Kaip bus užtikrinami gyventojų poreikiai? Į šiuos ir kitus aktualius klausimus kovo 23 d. Šiauliuose vyksiančioje konferencijoje „Regioninių ligoninių ateitis“ atsakys Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės ligonių kasos atstovai ir kiti kviestiniai svečiai.

Konferenciją tiesiogiai galėsite stebėti ČIA. Renginio pradžia – 10 val.

„Vienas svariausių sveikatos sistemos pertvarkos tikslų – priartinti pagrindines sveikatos paslaugas prie gyventojų, kad jie galėtų gauti jas šalia namų. To neįmanoma padaryti be aktyvaus savivaldybių, ligoninių vadovų ir personalo įsitraukimo. Kviečiu dalyvauti Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamoje konferencijoje, skirtoje regioninių ligoninių ateičiai, kad galėtumėte iš pirmų lūpų išgirsti apie planuojamus pokyčius, pasidalinti gerąją praktiką ir užduoti rūpimus klausimus. Tik veikdami ir matydami vienodai galėsime pasiekti bendrą tikslą“, – sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Konferencijos metu taip pat bus pristatytos naujos paslaugos – pacientų pavėžėjimas ir telemedicinos galimybės regioninėse ligoninėse. Gerąja bendradarbiavimo praktika regiono ir rajono lygmens ligoninėse pasidalins Respublikinės Šiaulių ligoninės, Joniškio ligoninės bei LSMU Kauno klinikų atstovai.

Renginio programą rasite ČIA.

Viso renginio metu kviečiame užduoti klausimų per slido.com platformą (prisijungimo kodas: #3151390)

Ši konferencija yra kovo-balandžio mėnesiais vykstančio sveikatos reformai skirtų renginių ciklo dalis.

SAM Komunikacijos skyrius

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą