Pirmąją darbo dieną – sėkmės linkėjo rajono vadovai

„Kokia jūsų vizija ir pirmieji laukiantys darbai“, – tokį klausimą naujajai Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorei uždavė Alytaus rajono merė Rasa Vitkauskienė, sakydama, jog nors iššūkių tikrai netruks, tačiau jie – mūsų gyvenimo variklis.

Konkursą užimti Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorė pareigas laimėjusi Jurgita Kamandulienė teigė nenorinti būti vadove, kurios atėjimas atneštų chaosą ir staigias pertvarkas, todėl naujosios direktorės tikslas – tęsti jau pradėtus darbus bei tvarkytis su iššūkiais, vienas kurių – anglų kalbos bei matematikos mokytojų, pavaduotojo (-s) ugdymui poreikis Daugų Vlado Mirono gimnazijoje.

„Man svarbu kalbėtis ir tartis su bendruomene, tik visiems kartu surėmus pečius einama pirmyn“, – sakė Jurgita Kamandulienė.

„Sėkmingai įsiliekite į kolektyvą, priimkite jį ir kad jis atviromis širdimis priimtų jus“, – linkėjo merė R. Vitkauskienė.

Susitikimo metu rajono vadovai padėkojo iki konkurso laikinai direktorės pareigas ėjusiai ir komandą telkusiai  Loretai Alksninienei.

Sėkmės ir gebėjimo surasti kontaktą su kolegomis J. Kamandulienei linkėjusi Alytaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Giedrė Volungevičienė pažymėjo, kad gimnazijoje laukia išties stiprus kolektyvas, kvalifikuoti pedagogai, kasmet savo mokinių rezultatais džiuginantys švietimo bendruomenę.

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą