Darbus pradeda seniūnų pavaduotojai


Alytaus rajono savivaldybės administracijos Alytaus ir Miroslavo seniūnijose darbus pradeda seniūnų pavaduotojai.
Iki šiol Alytaus seniūnijos seniūno pavaduotoja dirbusi Gita Stankevičiūtė-Sidaravičienė tarnybinio kaitumo būdu perkelta į Miroslavo seniūnijos seniūno pavaduotojo pareigas. O Alytaus seniūnijos seniūno pavaduotoju tarnybinio kaitumo būdu iš Alytaus rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigų perkeltas Vladas Čeponis.
Kaip sakė savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaitė, tarnautojai į atitinkamas pareigas perkelti, atsižvelgus į jų turimą patirtį ir kompetencijas.
„Alytaus ir Miroslavo seniūnijos yra vienos didžiausių Alytaus rajono seniūnijų. Jose panaikinus raštininkų pareigybes, jų funkcijos perduotos pavaduotojams. G. Stankevičiūtė-Sidaravičienė turi seniūno pavaduotojo darbo patirties, puikiai atliko šias funkcijas Alytaus seniūnijoje, o neseniai pakeitė gyvenamąją vietą arčiau Miroslavo“, – sakė J. Kručkauskaitė.
Pasak jos, V. Čeponis yra ilgametis savivaldybės administracijos darbuotojas, turintis kompetencijų ir gebėjimų eiti jam pavestas pareigas.
G. Stankevičiūtė-Sidaravičienė, V. Čeponis minėtas pareigas pradeda eiti nuo spalio 6 d.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą