Gyvenvietėje gerinamas vandens tiekimas ir sąlygos vairuotojams

 

Alytaus rajono Krokialaukio seniūnijos Ūdrijos kaime vyksta nemažai permainų – atnaujinta gatvė, automobilių stovėjimo aikštelė, planuojama įrengti vandens tiekimą į bažnyčią, parapijos namus ir kapines.
Numatomus darbus aptarė Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė su Alytaus dekanato dekanu Arūnu Užupiu. Susitikime taip pat dalyvavo savivaldybės įmonės „Simno komunalininkas“ direktorius Juozas Kalėda, pavaduotojas Ernestas Šimanskas ir savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Mantas Ludavičius.
Susitikime buvo aptartos galimybės įvesti vandentiekį į Ūdrijos Švč. Jėzaus Širdies parapijos namus, bažnyčią ir kapines, nes dabar naudojamas šulinio vanduo. Dėl vandentiekio įrengimo kapinėse gyventojai yra kreipęsi ir į merą.
„Gyventojai kreipėsi dėl vandentiekio įrengimo kapinėse, tad mes ieškome galimybių, kaip tai padaryti. Tuo pačiu bus įrengtas vandens tiekimas ir parapijos namams bei bažnyčiai“-, sako Alytaus rajono meras A. Vrubliauskas.
Susitikime buvo diskutuota ir apie valstybinės žemės, esančios šalia parapijos namų, perdavimą parapijos bendruomenei.
„Šalia Ūdrijos bažnyčios yra laisvos valstybinės žemės, kurią būtų galima išnaudoti parapijos reikmėms. Šioje vietoje parapija kartu su bendruomene planuoja organizuoti įvairius renginius“,- kalbėjo savivaldybės administracijos direktorė G. Jociunskaitė.
Savivaldybės vadovai ir Alytaus dekanato dekanas A. Užupis aptarė tolimesnes bendradarbiavimo ir automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo šalia kapinių galimybes. Prieš kelias dienas baigti automobilių stovėjimo aikštelės šalia bažnyčios ir Birutės gatvės asfalto dangos atnaujinimo darbai, kurie atlikti savivaldybės lėšomis.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą