Rajone trys sporto erdvės bus pritaikytos neįgaliesiems


Alytaus rajono savivaldybė pradėjo stadiono ir multifunkcinių sporto aikštelių remonto darbų pirkimo procedūras. Šiemet bus tvarkomos sporto erdvės Alovėje, Krokialaukyje ir Nemunaityje. Sporto aikštynai bus pritaikyti neįgaliesiems.
Savivaldybės projektą „Esamų sporto bazių plėtra Alytaus rajone“ finansavo LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija iš Sporto rėmimo fondo, kurio lėšos skiriamos esamų sporto bazių plėtrai, priežiūrai ir remontui. Alovės ir Krokialaukio multifunkcinių aikštelių bei Nemunaičio stadionui remontuoti skirta 210 tūkst. Eur. Savivaldybės projekto partnerė Alytaus rajono meno ir sporto mokykla.
Remontuojant ir modernizuojant sporto aikšteles, jos bus pritaikytos neįgaliesiems. Alovėje ir Krokialaukyje bus pakeista multifunkcinių sporto aikštelių danga, įrengti specialūs krepšinio ir tinklinio stovai, tinkantys negalią turintiems žmonėms. Nemunaičio stadione bus atnaujinta natūrali danga, bėgimo takelių asfaltbetonio danga, įrengta tinklinio aikštelė, bočio ir petankės žaidimų įrenginiai, taip pat neįgaliesiems tinkantys krepšinio ir tinklinio stovai. Atnaujintose sporto erdvėse bus organizuojami sporto užsiėmimai rajono įvairaus amžiaus gyventojams.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą