Nuotraukos autorius: Marius Šagunevičius

„Vytauto“ ir „Dzūkijos“ komandos surengė krepšinio spektaklį

Antradienio vakarą Prienų sporto ir pramogų arenoje sužaistos 5-osios draugiškos „Big Baller Brand Challenge Games“ rungtynės, tarp Prienų – Birštono  „Vytauto“ komandos, kuriai trenerių štabe vadovavo  skandalingasis tėvas  LaVaro Ballas ir  Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkų.

Nuo pat pirmųjų mačo akimirkų aikštelėje įsivyravo labai dinamiškas, kontratakomis paremtas žaidimas. Jame geriau sekėsi alytiškiams, kurie ketvirčio pabaigoje įgijo 5 taškų persvarą (29:24). Per dešimt žaidimo minučių abi komandos surinko net 71 tašką, o „Dzūkija“ pirmavo 37:34.

Antrajame ketvirtyje parodomųjų rungtynių stiliumi vykusiame mače abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir nė vienai solidžiau atitrūkti nepavyko. Antrojo kėlinio pabaigoje „Vytauto“ krepšininkams pavyko įgyti 4 taškų persvarą (63:59), tačiau paskutines minutes geriau sužaidė „Dzūkija“ ir po dviejų kėlinių pirmavo 70:67.

Trečiajame kėlinyje „Dzūkijai“ pavyko atsiplėšti ir įgyti 9 taškų persvarą (90:81), tačiau kėlinio pabaigoje įsisiautėjo LaMelo Ballas, o prieniškiai pasivijo ir išlygino rezultatą (107:107).

Ketvirtajame kėlinyje ėmė ryškėti „Vytauto“ persvara. Du Martyno Linkevičiaus tritaškiai leido šeimininkams įgyti 12 taškų persvarą (137:125). Per likusį laiką dzūkams pavyko sukurti intrigą ir priartėti per du metimus (133:137), tačiau pergalės išplėšti neleido LiAngelo Ballas ir Paulius Ivanauskas, pataikęs rungtynes nulėmusį tritaškį, likus maždaug minutei. „Vytautas“ triumfavo krepšinio cirke – 147:142.

Įspūdingą penkių tritaškių lietų iš eilės trečiajame ketvirtyje surengęs LaMelo iš viso pelnė 43 taškus, o jo brolis LiAngelo pridėjo 37.

„Dzūkijos“ gretose išsiskyrė  Paulius Petrilevičius pelnęs 35 taškus, Gediminas Žalalis ir Nikolaous Stylianou surinko po 23 bei Charlesas Callisonas įmetė 16 taškų.