Alytaus miesto savivaldybės delegacijos vizitas Lenkijoje: domėtasi sporto bazių veikla ir įranga

Gegužės 16–17 d. Alytaus miesto savivaldybės vadovai, tarybos nariai ir savivaldybės administracijos darbuotojai viešėjo Varšuvoje ir Suvalkuose. Į kaimyninę Lenkiją Alytaus miesto savivaldybės delegacija vyko apžiūrėti minėtuose miestuose esančių sporto bazių ir pasidomėti jų veikla.

Vizitą Lenkijoje Alytaus miesto savivaldybės vadovai, tarybos nariai ir administracijos specialistai pradėjo apsilankymu įmonėje, gaminančioje futbolo maniežus. Vėliau jie apžiūrėjo Varšuvos futbolo aikštyną, domėjosi šio aikštyno įranga, techninėmis jos galimybėmis ir kaštais.

Suvalkų mieste Alytaus miesto savivaldybės delegacija susitiko su šio miesto prezidentu Czeslawu Renkiewicziumi ir savivaldybės atstovais. Susitikimo metu aptarti su abiejų miestų infrastruktūra, įgyvendinamais projektais ir tolimesniu bendradarbiavimu susiję klausimai.  

Vizitą Suvalkuose Alytaus miesto savivaldybės delegacija baigė apsilankymu Technologijų parke.  Čia Alytaus miesto savivaldybės vadovai, tarybos nariai ir administracijos darbuotojai domėjosi paramos verslą pradedantiems startuoliams galimybėmis, apžiūrėjo Technologijų parke įrengtas edukacines klases, pirmosios pagalbos mokymams skirtas patalpas.

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą